Олександр МІШУЛА: Україна – сильна міцна команда, яка може перемагати всіх
Гравець української збірної – про матч з командою Туреччини
![Олександр МІШУЛА: Україна – сильна міцна команда, яка може перемагати всіх](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/188/orig_637785.jpg)
Атакуючий захисник збірної України Олександр Мішула поділився враженнями від гри з командою Туреччини (72:85) у пре-кваліфікації Олімпіади-2024.
– У нас був поганий старт в третій чверті – невдалий відрізок у 4-5 хвилин, а також в четвертій чверті ми зробили 4-5 невимушених втрат, через що суперник зміг створити гандикап. І дістати їх вже було важко. Ми готувалися до цієї команди і були впевнені в собі на 100%. Але завадили втрати і ривок у четвертій чверті. Сюрпризів від них не було, але трішки не впоралися самі з собою.
– Ти найрезультативніший у команді. Як оціниш свою гру?
– Не знаю, мою гру оцінювати не мені. Я відчував себе добре. Зал гарний, я насолоджувався грою.
– Чи були якісь окремі завдання проти лідерів суперника?
– Ми розбираємо все – їхню стратегію, напад, захист. І, так, розбираємо деякі особливості гравців, зокрема і Шенгюна. Ми знали, що він робить, що він полюбляє виконувати spin move. Ми були до цього готові, Слава Бобров гарно проти нього в захисті зіграв. Тож до їхніх особливостей ми були готові.
– Який настрій у команди після матчу?
– Після гри трішки засмутилися, адже хотілося виграти. Ми знали, що ми можемо це зробити. Немає значення, проти кого ми граємо — проти Туреччини чи ще проти когось. В кожного суперника можна виграти. Тож ми засмучені були, але тренер сказав, щоб ми забули про цей матч. Подивимось, з ким гратимемо в наступній грі, але напевно це буде Хорватія. Будь-яку команду можна перемагати, тож ми будемо розбирати наступного суперника та готуватися.
– Як зараз можеш підбити підсумок групового раунду?
– Підсумок такий, що ми сильна міцна команда, яка може перемагати всіх. Ми робитимемо свою справу і готуватимемось далі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697320.jpg)
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697320.jpg)
Українська легкоатлетка – про колишнього голову НОК України
![Беззаперечна перевага. Шахтар у Полтаві не залишив шансів Ворсклі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697357.jpg)
![Беззаперечна перевага. Шахтар у Полтаві не залишив шансів Ворсклі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697357.jpg)
Донецький клуб розгромив суперників
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697367.jpg)
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697367.jpg)
![Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695284.jpg)
![Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695284.jpg)
![Ембіід відповів на свист французьких фанів: «Я – американець»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/82/slider_696419.jpg)