13 серпня о 19:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Насонов пробив з дальньої дистанції - вище воріт!

13 серпня о 19:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Задерака пішов з поля. Замість нього вийшов Блізніченко.

13 серпня о 19:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

ГОООООООООЛ!

Хомченовський з лівого флангу навісив у штрафний майданчик, Задерака головою з близької відставні пробив під поперечину!

13 серпня о 19:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Подвійна заміна в складі Кривбаса: Вакулко вийшов замість Кожушка, Дебелко - замість Луньова.

13 серпня о 19:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Небезпечно!

Після комбінації на лівому фланзі Дібанго прострілив у воротарський майданчик, але Кожушко не дотягнувся до м'яча.

13 серпня о 19:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Класну атаку з великою кількістю пасів провів Кривбас. Завершилася вона неточним ударом у виконанні Задераки.

13 серпня о 19:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Прядун впав у штрафному майданчику. Але арбітр зафіксував порушення правил саме з боку нападника ЛНЗ.

13 серпня о 19:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Нич замінив Хамелюка у складі ЛНЗ.

13 серпня о 19:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

Небезпечно!

Пеньков знову робить сейв. На цей раз після удару Кожушка в ближній кут.

13 серпня о 19:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

МОМЕНТ!

Після навісу з кутового Стецьков бив головою практично впритул - зовсім трохи не вистачило, щоб м'яч влучив у ворота.

13 серпня о 19:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Небезпечно!

Після дальнього закидання Пеньков вийшов за межі штрафного майданчика і вибив м'яч. Той відскочив до Приходька, який пробив з-за меж штрафного майданчика - Пеньков перевів мяч на кутовий.

13 серпня о 19:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Небезпечно!

Ще один штрафний. Олійника збили поблизу кутової позначки. Бойко навісив на ближню стійку, Пасіч пробив головою - м'яч полетів над поперечиною.

13 серпня о 19:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Черговий навіс Бойка зі штрафного - Безкоровайний виграв повітря та вибив м'яч.

13 серпня о 19:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Олійник у боротьбі впав у штрафному майданчику - арбітр показав, що потрібно продовжувати гру.

13 серпня о 19:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

У Кривбаса Приходько замінив Базімана, Татарков - Іліча.

13 серпня о 19:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

МОМЕНТ!

Пеньков вчасно скоротив кут обстрілу та не дозволив Кожушку збільшити перевагу Кривбаса. Форвард втік від Муравського і перебував на відстані близько 8-10 метрів до воріт.

13 серпня о 19:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Бойко навісив зі штрафного з правого флангу - м'яч опинився в руках Кліщука. Ніхто не відгукнувся на передачу Бойка.

13 серпня о 19:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Дібанго невдало відпасував на воротаря, Кліщук промахнувся по м'ячу. Добре що він не знаходився у площині воріт.

13 серпня о 19:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Небезпечно!

Пасіч потужно пробив по воротах, м'яч влучив у захисника Понєдєльника та полетів під поперечину - Кліщук у стрибку здійснив сейв!

13 серпня о 19:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Муравський отримав попередження за фол в центрі поля.

56’

Потрійна заміна у складі ЛНЗ. Насонов вийшов замість Стасюка, Пасіч - замість Савіна, Шестаков - замість Наумця.

13 серпня о 19:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Знову на газоні гравець ЛНЗ

13 серпня о 19:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Савін з лівого флангу віддав пас у штрафний майданчик, Понєдєльнік намагався перехопити, м'яч від нього підлетів до Прядуна, удар якого заблокували.

13 серпня о 18:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Тим часом Безкоровайний повернувся на поле.

Тепер на газоні Стасюк. Тримається за ногу. Йому надають допомогу.

13 серпня о 18:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Ще один кутовий у виконанні ЛНЗ. Намагалися гравці виконати якусь домашню заготовку, але розіграш завершився офсайдом Савіна.

13 серпня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Безкоровайний на газоні. На полі вийшли лікарі.

48’

Кутовий розіграли футболісти ЛНЗ. Олійник навісив, Кліщуку ніхто не заважав, але він вибив м'яч за межі поля.

13 серпня о 18:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Кривбас одразу помчав в атаку, але простріл Дібанго з лівого флангу заблокував гравець ЛНЗ.

13 серпня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

13 серпня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Заміна у складі ЛНЗ. Олійник вийшов на поле замість Тищенка.

13 серпня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

13 серпня о 18:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано одну хвилину

45’

Бойка збили на правому фланзі неподалік кута штрафного майданчика. Сам же Бойко навісив, гравець Кривбаса виграв боротьбу на другому поверсі та вибив м'яч.

13 серпня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Пеньков вибив м'яч кулаком після небезпечної передачі на дальню стійку. На мить голкіпер випередив гравця Кривбаса.

13 серпня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Небезпечно!

Базімана по центру увірвався у штрафний майданчик та сильно пробив - м'яч пролетів повз ворота.

38’

Безкоровайний вивів Кривбас уперед! Центральний захисник точно пробив ногою з лінії воротарського майданчика. М'яч на нього головою скинув Стецьков.

13 серпня о 18:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

МОМЕНТ!

Савін прострілив у штрафний майданчик, захисник вибив м'яч. Потім пішов навіс на дільню штангу. Савін пробив головою - Кліщук здійснив сейв.

13 серпня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Атака другим темпом після розіграшу кутового завершилася ударом Стецькова з меж штрафного майданчика. М'яч пролетів повз ворота.

13 серпня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Кожушко пробив з-за меж штрафного майданчика, м'яч влучив у гравця ЛНЗ і полетів за межі поля.

13 серпня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Понєдєльнік небезпечно зіграв проти Савіна. Арбітр вирішив обійтися без карток.

13 серпня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Штрафний удар з лівого флангу виконав ЛНЗ. Оборонець Кривбаса вибив м'яч із штрафного майданчика. До того ж, був офсайд.

13 серпня о 18:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Савін знову виконав кутовий так, що м'яч перелетів всіх, хто перебував у штрафному майданчику.

13 серпня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Безкоровайний борцівським прийомом поклав на газон Тищенка. Отримав жовту картку за порушення та висловлювання невдоволення.

13 серпня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Кожушко отримав м'яч у штрафному майданчику та пробив з розвороту - м'яч пролетів між двох захисників, Пеньков правильно обрав позицію та впіймав м'яч.

13 серпня о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Хомченовський пройшов Наумця та пробив приблизно з 20 метрів - Пеньков в паднні забрав м'яч до рук.

13 серпня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Невдало виконав кутовий ЛНЗ. М'яч перелетів всіх гравців та вилетів за межі поля.

13 серпня о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Прядун завдав удару з лівого кута штрафного майданчика - Кліщук відбив м'яч в ближньому куті.

13 серпня о 18:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Кривбас провів швидку атаку, Луньов у штрафному майданчику намагався обіграти суперника, але м'яч влучив у руку гравцю команди Вернидуба.

13 серпня о 17:57 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Після навісу з правого флангу м'яч був у центрі штрафного майданчика Кривбаса, але ніхто з гравців ЛНЗ не зміг завдати удару.

13 серпня о 17:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Небезпечно!

Дібанго на лівому фланзі обіграв опонента, віддав пас під удар Хомченовському, але м'яч після його удару з меж штрафного майданчика полетів вище воріт.

13 серпня о 17:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Кожушко закинув м'яч у штрафний майданчик, Задерака намагався головою відпасувати під удар партнеру, але передача була неточною.

13 серпня о 17:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Друга спроба атаки ЛНЗ - і знову неточний пас від Наумця.

13 серпня о 17:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Перша атака Кривбаса була швидшою, ніж у ЛНЗ, але підсумок той самий - втрата м'яча.

13 серпня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

ЛНЗ першим намагався організувати атаку. Футболісти довго тримали м'яч, але Наумець віддав неточно передачу поблизу штрафного майданчика.

12 серпня о 22:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Криворізький «Кривбас» та черкаський ЛНЗ зустрінуться у матчі третього туру Української Прем'єр-ліги. Поєдинок відбудеться у неділю, 13 серпня, на полі стадіону «Гірник» (Кривий Ріг Дніпропетровської області). Початок заплановано на 17.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Для «Кривбасу» це буде перший домашній поєдинок у чемпіонаті України, що стартував два тижні тому. У першому турі підопічні Юрія Вернідуба програли з мінімальним рахунком «Олександрії». У другому турі «Кривбас» переміг луганську «Зорю» з рахунком 3:1.

ЛНЗ, дебютант Прем'єр-ліги, стартував із домашньої поразки одеському «Чорноморцю». Натомість у другому турі команда Олександра Ковпака з великим рахунком виграла у гостях у «Миная».

«Кривбас» та ЛНЗ ще не зустрічалися в офіційних поєдинках.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Кривбас» – ЛНЗ.