ПОНОМАРЬОВ: «Третю гру поспіль дуже якісно проводимо другий тайм»

Головний тренер «Руха» – про матч із «Поліссям»

928
0
ФК Рух Львів. Віталій Пономарьов

Головний тренер «Руха» Віталій Пономарьов прокоментував третю поспіль перемогу на старті сезону в УПЛ. В суботу львів'яни переграли «Полісся» (1:0).

– Позитивні емоції, бо перемогли. В першому таймі не вдалося втілити на полі те, що ми планували. Але вже третю гру поспіль ми дуже якісно проводимо другий тайм. Завдяки цьому і вдалось перемогти «Полісся».

Подвійна заміна на початку другого тайму мала додати командної швидкості. Також у попередніх матчах заміни посилювали гру, так сталось і цього разу. До нас також повернувся Плюман. Він ще не готовий на 100%, але це якісний футболіст, який допоможе нашій команді.

За рахунок командних дій та функціональної підготовки вдалося вирвати перемогу у грі з «Поліссям». У житомирян є кілька хороших атакувальних гравців і ми готувались до цього матчу.