12 серпня о 18:57 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Руніч довго йшов з поля, а Довгий щось сказав арбітру.

12 серпня о 18:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Три хвилини додано.

12 серпня о 18:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
90’

ГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Після подачі з лівого флангу Климчука Квасниця з правого кута воротарського низом пробив у протилежний кут воріт Бойка!

12 серпня о 18:52 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
89’

Дальній удар Сича летить вище.

87’

Полысся атакує, але, мабуть, вже без голів сьогодні буде.

12 серпня о 18:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
84’

Климчук та Козак обмінялися обрізками.

12 серпня о 18:45 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

Климчук вийшов на ударну позицію, але чомусь віддав Рунічу, який був в офсайді.

12 серпня о 18:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Бойко в дотик хотів віддати пас назад в дотик, але віддав гравцю Руха, на Щастя Полісся, в того не вистачило техніки.

12 серпня о 18:38 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Сапуга в центрі збив Танковського.

74’

Небезпечно!

Таллес після пасу Квасниці був на ударній позиції, але загаявся.

12 серпня о 18:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

«Бені, го, го право!» - Калітвінцев інструктує Макуана.

12 серпня о 18:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
70’

Заміна в Полісся.

Янаков поміняв Крушинського.

12 серпня о 18:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
67’

Заміна в Руху

Таллес замість Притули.

12 серпня о 18:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Артем Козак замість Назаренка.

63’

Козиряцький підійшов до Бойка і сказав тому щось на вухо, Денис його обійняв....

12 серпня о 18:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Момент!

Бойко рятує після навісу справа та удару Сапуги головою впритул!

12 серпня о 18:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Бойко невпевнено чомусь забирає легкий дальній удар йому прямо в руки.

12 серпня о 18:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
59’

Квасниця зліва вийшов на ударну позицію справа - Бойко парирував, а добивання Сапуги заблокував Огіря! Арбітр показав після того офсайд.

12 серпня о 18:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
56’

Заміни в Руха

Квасниця замість Теслюка, Руніч замінив Соломона.

12 серпня о 18:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Небезпечно!

Климчук обіграв на швидкості суперника і з лівого кута штрафного влучив у сітку не з того боку, якого йому хотілося.

51’

Небезпечно!

Танковський обіграв суперника в центрі, але віддав засильно Назаренку, який теж ефектно обіграв на фланзі Едсона і гостро прострілював.

12 серпня о 18:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Небезпечно!

Кравченко прострілював з правого флангу, захисники не зуміли вибити і Макуана в дотик бив метрів з 15 - в руки Ледвію.

12 серпня о 18:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Заміна в Олександрії.

Танковський поміняв Мустафаєва.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

12 серпня о 17:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

12 серпня о 17:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Не надто точний удар Назаренка після навісу справа відбувся. Хвилина додана.

12 серпня о 17:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

Подача Кравченка на Будківського вийшла трохи зависокою, Пилип ледь дістав м'яч маківкою.

12 серпня о 17:46 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
42’

Зараз м'яч більше в Руха, але довгі закидання не працюють.

12 серпня о 17:44 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Момент!

Кравченко вийщов на ударну позицію і бив з правого боку штрафного - Ледвій витягнув!

12 серпня о 17:43 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Діагональ Смолякова на Назаренка не пройшла.

12 серпня о 17:41 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Кілька разів гравці команд віддають партнерам засильні передачі.

12 серпня о 17:39 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Роман на фланзі фолить проти Назаренка. На ногу став.

12 серпня о 17:35 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

В Руху пішов розминатися Слюсар.

12 серпня о 17:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
26’

«Ширше, б...ть» - Дідик вказує партнеру, як рухатися при розіграші від воріт. «Долб....би» - в аналогічній ситуації за кілька хвилин Бойко характеризує партнерів. Мікрофони все чують, не матюкайтеся, діти дивляться!

12 серпня о 17:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
23’

Після навісу зліва виходить нескладний удар в руки Ледвію.

12 серпня о 17:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Команди по черзі атакують, аде до штрафних не доходять.

12 серпня о 17:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Cоломону зліва не вистачило поля. Показують повтор, як Дідик ефектно в підкаті відібрав у Крушинського м'яч.

12 серпня о 17:20 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Захисники Руха грамотно виходять з-під пресингу, але півзахисники не пропонують себе, тому єдиний варіант продовження атаки - сильний удар вперед.

12 серпня о 17:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
13’

Небезпечно!

Мустафаєв протягнув, Назаренко віддав на Будківського, а тому влучно пробити завадив... Макуана. Невелике непорозуміння.

12 серпня о 17:14 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10’

Притула ледь не запресингував Бойка, але той встиг вибити.

12 серпня о 17:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Гра перемістилася в центр поля.

12 серпня о 17:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
6’

Будківський в офсайді.

12 серпня о 17:09 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Момент!

Після штрафного, заробленого Макуана, навісив Смоляков і Чоботенко бив головою - Ледвій витягнув з лівого нижнього кута!

12 серпня о 17:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
4’

Сич та Соломон нейтралізували на фланзі Макуана.

3’

Едсон з штрафного закручував у дальню дев'ятку, Бойко спокійно перевів за перекладину.

12 серпня о 17:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Чоботенко не встиг трохи до м'яча і збив Теслюка.

12 серпня о 17:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Закидання Сапуги на Теслюка до адресата не долетіло.

12 серпня о 17:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

12 серпня о 17:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Сльози Крушинського... Він бачить, як родичі полеглих фанатів Полісся роблять символічні удари по м'ячу...

12 серпня о 17:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

Хвилина мовчання...

11 серпня о 19:32 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

В суботу, 12 серпня, відбудеться поєдинок 3 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть житомирське «Полісся» та львівський «Рух». Гра пройде в Житомирі на полі Центрального міського стадіону «Полісся», початок - о 17:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Обидві команди мають амбітні цілі в сезоні і досить вдало стартували. «Полісся» перемогло в стартовому турі «Верес» (2:0) і було близьким, щоб взяти очки в поєдинку з віце-чемпіоном – «Дніпром-1» (1:2). А в «Руху» все навіть краще – по черзі були здолані учасники єврокубків «Зоря» (2:1) та «Ворскла» (3:1), а форвард львів'ян Климчук забив у цих матчах три голи і, очевидно, не має наміру зупинятися.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Полісся» – «Рух».

(10)

Не Санчо. В УЄФА назвали найкращого гравця матчу ЛЧ Боруссія Д – ПСЖ
Футбол | 02 травня 2024, 01:47 1

Дортмундський клуб здолав французький колектив з рахунком 1:0 у першій півфінальній грі