Голова Федерації біатлону України закликав до повного бану росії і білорусі
Іван Крулько – про санкції щодо спортсменів країн-агресорів
![Голова Федерації біатлону України закликав до повного бану росії і білорусі](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/186/orig_637313.jpg)
Президент Федерації біатлону України Іван Крулько під час обговорення у Верховній Раді «Постанови про Звернення Верховної Ради України до лідерів і парламентів іноземних держав щодо обмеження в'їзду на їхню територію російським і білоруським спортсменам і спортивним делегаціям» закликав призупинити членство федерацій рф і рб у міжнародних федераціях різних видів спорту. Свою позицію Крулько аргументував рішенням Міжнародної федерації біатлону (IBU) про призупинення членства Спілки біатлоністів росії.
«Потрібно не просто забороняти участь російським і білоруським спортсменам у міжнародних змаганнях, а й виключати їхні спортивні федерації з міжнародних спілок!
Діяти потрібно так, як це було зроблено Міжнародною Федерацією біатлону на конгресі у Зальцбурзі, де я мав честь як президент Федерації біатлону представляти Україну. Там не просто прийняли рішення не допустити російських та білоруських спортсменів до змагань, але найголовніше- призупинили членство федерації росії та білорусі у міжнародній федерації біатлону. І це єдина з усіх міжнародних федерацій, котра ухвалила таке рішення. Потрібно добиватися, щоб вони навіть не могли приїжджати на міжнародні конференції.
Ми маємо бути одним потужним голосом і в жодному разі не можемо допустити аби країна, котра вбиває сьогодні українців і країна, котра у цьому допомагає, прикривалися на спортивних аренах білими прапорами та шукали індульгенцію», – пояснив Іван Крулько.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ФОТО. Роналду з коханою показали, як проводять час у Мадриді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697306.jpg)
![ФОТО. Роналду з коханою показали, як проводять час у Мадриді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697306.jpg)
Кріштіану і Джорджина знаходять час на відпочинок, розваги та тренування
![ГЕРАЩЕНКО: Невисокий результат. Зірки зійшлися, все склалося на мою користь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697423.jpg)
![ГЕРАЩЕНКО: Невисокий результат. Зірки зійшлися, все склалося на мою користь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697423.jpg)
Перші слова Ірини після завоювання бронзової медалі на Олімпійських іграх 2024
![СОСНОВСЬКИЙ – про бій Хижняка: «Не думав, що дадуть проти нас оцінки 1:4»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697393.jpg)
![СОСНОВСЬКИЙ – про бій Хижняка: «Не думав, що дадуть проти нас оцінки 1:4»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697393.jpg)
![Холіфілд назвав боксера сучасності, який небезпечніший за Майка Тайсона](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697215.jpg)
![Золота шабля. Медальний залік Олімпіади: на яке місце піднялася Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697230.jpg)
![Золота шабля. Медальний залік Олімпіади: на яке місце піднялася Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697230.jpg)