«Дніпро-1»: Кінарейкін, Кравець, Сарапій, Адамюк (Білл, 81), Сваток (Пасіч, 46), Третьяков (Лєднєв, 12), Бабенко (Піхальонок, 61), Бланко, Рубчинський, Гуцуляк, Філіппов (Ківінда, 81).

Запасні: Валеф, Пуріта, Горін, Горбунов, Когут, Каплієнко.

10 серпня о 21:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Розіграш штрафного завершився ударом вище воріт.

90’ +6

Масопуст сфолив біля штрафного майданчика.

10 серпня о 21:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +5

Дніпро-1 виконав другий кутовий. Після розіграшу Лєднєв пробив в бік воріт - голкіпер легко забрав м'яч до рук.

10 серпня о 21:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +4

Читіл з гострого кута пробив повз ворота.

10 серпня о 21:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +1

Перший удар Дніпра-1 в площину воріт. Коларж забрав м'яч до рук після удару Ківінди головою.

10 серпня о 21:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано шість хвилин.

90’

У Славії Юрасек вийшов замість Зафейріса.

10 серпня о 21:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
88’

Кравець отримав жовту картку.

10 серпня о 21:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Лєднєв завдав удару здалеку - повз ворота. Перший удар Дніпра-1ю

10 серпня о 21:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

ГОЛ

Славія виконала штрафний удар. Спочатку захисники виили м'яч після навісу, другим темпом гравці Славії доправили м'яч до Валлема, який пробив під поперечину.

10 серпня о 21:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

У Дніпра-1 Ківінда замінив Філіппова, Білл - Адамюка.

10 серпня о 21:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Потрійна заміна у Славії. Читіл замість Ван Бюрена, Шевчік замість Лінгра, Валлем замість Юречки.

10 серпня о 21:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Небезпечно!

Гуцуляк отримав м'яч у штрафному майданчику, але оборонець Славії не дозволив завдати удару по воротах.

77’

Підопічні Кучера знову контролюють м'яч на чужій половині поля. Нарешті помітно, що Славія грає в меншості.

10 серпня о 21:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Дніпро-1 нарешті провів тривалу атаку. Після навісу з лівого флангу захисник вибив м'яч зі штрафного майданчика.

10 серпня о 21:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Перший кутовий виконав Дніпро-1. Ніхто не зміг завдати удару по воротах.

10 серпня о 21:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Рубчинський затримав руками суперника у центрі поля.

10 серпня о 21:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Дев'ятий кутовий у виконанні Славії. Знову невдало.

10 серпня о 21:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Лєнднєв грубо зіграв у центр поля.

10 серпня о 21:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко

70 хвилин відіграли команди. Гравці Дніпра-1 ще жодного разу не завдали удару по воротах Славії.

10 серпня о 21:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Сарапій знову подарував м'яч супернику. М'яч швидко доправили до штрафного майданчика, де Адамюка у підкаті завадив Юречці завдати удару.

10 серпня о 21:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Кравець порушив правила в атаці.

10 серпня о 21:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Небезпечно!

Ван Бюрен відпасував під удар партнеру, Рубчинський в останній момент вибив м'яч у суперника, який буд готовий завдати удар зблизька.

10 серпня о 21:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Восьмий кутовий у виконанні Славії. Голеш головою пробив вище воріт.

10 серпня о 21:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Сарапій на рівному місці втратив м'яч поблизу штрафного майданчика Дніпра-1. Партнер підстрахував.

10 серпня о 21:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Славія у меншості продовжує атакувати.

10 серпня о 21:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Сьомий кутовий виконала Славія. Невдало. У Дніпра-1 - 0 кутових.

10 серпня о 21:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
61’

Заміна у складі Дніпра. Піхальонок вийшов замість Бабенка.

10 серпня о 21:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

ВИЛУЧЕННЯ!

У боротьбі за верховий м'яч Огбу влучив ногою в плече чи шию Гуцуляку.

10 серпня о 21:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Дніпро намагався провести атаку. Знову безуспішно.

10 серпня о 21:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Небезпечно!

Провод пробив по воротах, Кінарейкін з другої спроби забрав м'яч до рук.

10 серпня о 21:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Бабенко отримав попередження за підкат проти Голеша.

51’

М'яч втретє опинився у воротах Дніпра-1. Юречка зльоту пробив після закидання від партнера. Арбітр зафіксував офсайд.

10 серпня о 21:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Провод завдав удару - Кінарейкін забрав м'яч до рук.

10 серпня о 21:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Сарапій біля воріт віддав невдалий пас на Кінарейкіна, арбітр в останній момент вибив м'яч, не давши супернику заволодіти ним.

10 серпня о 21:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Лінгр впав на лінії штрафного майданчика, арбітр показав, що потрібно продовжувати грати.

Перші хвилини другого тайму проходять у повільному темпі. Команди контролюють м'яч в центрі поля.

10 серпня о 21:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

10 серпня о 21:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Заміна у складі Дніпра. Пасіч вийшов замість Сватка.

10 серпня о 20:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

10 серпня о 20:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано дві хвилини

10 серпня о 20:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Штрафний удар на лівому фланзі атаки заробила Славія. Провод навісив, ніхто з його партнерів не зміг завдати удару.

10 серпня о 20:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Голеш завдав удар з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

10 серпня о 20:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
38’

ГОЛ

П'ятий кутовий в матчі у виконанні Славії став результативним. Провод навісив, Ван Бюрен головою продовжив політ м'яча на дальню стійку, де Шранц переправив його у ворота.

10 серпня о 20:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Небезпечно!

Знову пройшла передача з правого флангу атаки Славії в штрафний майданчик. Лінгр завдав удару зблизька - Кінарейкін здійснив сейв!

10 серпня о 20:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Хвилин п'ять команди грають переважно в центрі поля.

10 серпня о 20:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Футболісти Дніпра-1 не можуть нічого створити в атаці. До штрафного майданчика суперника дійти навіть не можуть.

10 серпня о 20:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Славія продовжує активно пресингувати на половині поля Дніпра-1.

10 серпня о 20:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

У контратаці Лінгр завдав удару головою після навісу з правого флангу - вище воріт.

10 серпня о 20:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Дніпро-1 нарешті побував на половині поля суперника. Але намагання побудувати атаку завершилося втратою м'яча.

10 серпня о 20:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Провод з аута закинув м'яч аж в центр штрафного майданчика - захисники вибили м'яч подалі.

10 серпня о 20:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Половину першого тайму відіграли команди. Славія володіє відчутною перевагою. Дінпро-1 майже не виходить зі своєї половини поля.

10 серпня о 20:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
21’

Ще один кутовий заробили господарі поля. Цього разу було небезпечно біля воріт Кінарейкіна. Захисники двічі завадили гравцям Славії пробити зблизька.

10 серпня о 20:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Кутові поки що невдало виконують гравці чеського клубу.

19’

Провод у штрафному майданчиків обіграв кількох захисників та прострілив - м'яч вибито на кутовий.

10 серпня о 20:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Намагання Дніпра-1 побудувати атаку завершуються в центрі поля. Поки що підопічні Кучера не можуть подолати пресинг господарів поля.

10 серпня о 20:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Шранц навісив з правого флангу, ван Бюрен пробив головою, м'яч влучив у захисника Дніпра-1 та полетів на кутовий.

10 серпня о 20:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Кінарейкін вийшов далеко з воріт і вибив м'яч після дальньої передачі у виконанні гравця Славії

10 серпня о 20:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Шранц з лінії штрафного майданчика завдав удару - м'яч пролетів повз ворота.

10 серпня о 20:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Лєднєв замінив Третьякова.

10 серпня о 20:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Третьяков отримав пошкодження. Лікарі вийшли на поле.

8’

Ван Бюрен з кута воротарського майданчика робив простріл вздовж воріт, Бабенко вибив м'яч.

10 серпня о 20:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

ГОЛ. Дніпро пропускає

Славія провела першу атаку і забила гол. Простріл Масопуста з правого флангу замкнув Шранц, який випередив захисників Дніпра на лінії воротарського майданчика..

10 серпня о 20:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Дніпро продовжує контролювати м'яч. Поки що без загострення.

10 серпня о 20:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Першій дві хвилини українці більше контролюють м'яч.

10 серпня о 20:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

10 серпня о 19:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

10 серпня о 19:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

09 серпня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Український «Дніпро-1» та чеська «Славія» у четвер, 10 серпня, зустрінуться у першому матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи. Поєдинок відбудеться у Празі, на стадіоні «Еден Арена». Початок – о 20:00 за київським часом.

• Всі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Дніпро-1» не зміг подолати 2-й кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів. Перший матч підопічні Олександра Кучера програли грецькому «Панатінаїкосу» з рахунком 1:3, поєдинок у відповідь зіграли внічию 2:2. У національному чемпіонаті дніпровський клуб стартував із перемоги над житомирським «Поліссям» з рахунком 2:1.

Празька «Славія» минулий чемпіонат Чехії закінчила на другому місці, лише за додатковими показниками поступившись землякам зі «Спарти». Ці команди зустрічалися у фіналі національного кубку. Сильніше виявилася «Славія» - 2:0. Новий чемпіонат команда розпочала з трьох перемог поспіль: «Градець Кралове» – 2:0, «Чеське-Будейовіце» – 3:1», «Злін» – 2:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Славія» - «Дніпро-1».