Мікель АРТЕТА: «Гвардіола сказав мені: «Не зробиш – надеру тобі зад»
Іспанець – про взаємини з колегою і співвітчизником
![Мікель АРТЕТА: «Гвардіола сказав мені: «Не зробиш – надеру тобі зад»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/181/orig_636294.jpg)
Менеджер лондонського «Арсеналу» Мікель Артета розповів про мотивацію з боку головного тренера «Манчестер Сіті» Пепа Гвардіоли, коли отримав пропозицію очолити «канонірів».
«Гвардіола справді дбав про мене від самого початку, з дня нашого знайомства. І з того дня я по-справжньому прив'язався до нього. Він узяв мене в «Манчестер Сіті», тому що побачив у мені людину, готову віддати за нього своє життя.
Коли «Арсенал» запропонував мені очолити команду, я боявся, що не готовий до цього. Йшла середина сезону, а це була моя перша робота головним тренером. Гвардіола тоді прийшов до мене і сказав: «Ти готовий. Якщо ти цього не зробиш, я надеру тобі зад», – розповів Артета.
41-річний Мікель Артета очолює «Арсенал» із грудня 2019 року. До цього він працював у штабі «містян» помічником Гвардіоли.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Магучіх виграла золото Олімпійських ігор 2024! У Геращенко – бронза!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697405.jpg)
![Магучіх виграла золото Олімпійських ігор 2024! У Геращенко – бронза!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697405.jpg)
Ярослава подолала планку на висоті 2.00 метри
![Турнірна таблиця після 1-го туру. Хто став лідером на старті сезону УПЛ?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697395.jpg)
![Турнірна таблиця після 1-го туру. Хто став лідером на старті сезону УПЛ?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697395.jpg)
3 та 4 серпня пройшли матчі 1-го туру нового сезону Української Прем'єр-ліги
![ГЕРАЩЕНКО: Невисокий результат. Зірки зійшлися, все склалося на мою користь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697423.jpg)
![ГЕРАЩЕНКО: Невисокий результат. Зірки зійшлися, все склалося на мою користь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697423.jpg)
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697320.jpg)
![Анонс Олімпіади на 4 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697221.jpg)
![Анонс Олімпіади на 4 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697221.jpg)