01 серпня о 22:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко

01 серпня о 22:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

01 серпня о 22:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

У Панатінаїкоса замість Шпорара та Джуричича на поле вийшли Яннідіс і Кляйнхайслер.

01 серпня о 22:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Танчик зіграв у ногу суперника і арбітр показав пряму червону картку футболісту.

01 серпня о 22:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Удар Довбика з кута штрафного заблокували.

01 серпня о 22:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

ГОЛ! 2:2!

Джуричич увірвався до штрафного Дніпра-1 і відпасував на Шпорара, який розстріляв ворота!

01 серпня о 22:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

У Дніпра-1 замість Піхальонка, Каплієнка та Рубчинського вийшли Когут, Танчик і Гуцуляк.

01 серпня о 22:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Каплієнку надають медичну допомогу.

01 серпня о 21:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

У Панатінаїкоса замість Вільєни вийшов Чокай.

Довбик взяв гру на себе, але у нього у підкаті відібрав м'яч Джуричич.

01 серпня о 21:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Гра йде у центрі поля.

01 серпня о 21:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

СК Дніпро-1

01 серпня о 21:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Бланко перемудрив на фланзі та випустив м'яч за межі поля.

01 серпня о 21:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

У Дніпра-1 замість Сарапія на поле вийшов Сваток.

01 серпня о 21:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Піхальонок грубо зіграв проти Джуричича.

01 серпня о 21:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

ГООООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:2!!!

Мірошніченко з кутового навісив на лінію воротарського, Єдвай не дотягнувся до м'яча, і Сарапій головою завдав влучного удару!

01 серпня о 21:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

Ще одна гостра атака Панатінаїкоса так і не завершилася ударом.

01 серпня о 21:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Господарі провели стрімку контратаку, і Манчіні не зумів пробити після навісу Шпорара.

01 серпня о 21:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Бланко з-за меж штрафного пробив у дев'ятку, і Бріньолі потягнув!

01 серпня о 21:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

У Панатінаїкоса замість Паласіоса вийшов Манчіні.

01 серпня о 21:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

01 серпня о 21:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +6

МОМЕНТ!

Після навісу зі штрафного з лівого флангу Пасич з лінії воротарського пробив вище воріт!

01 серпня о 21:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +5

Після навісу зі штрафного Єдвай головою пробив набагато вище воріт.

01 серпня о 21:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Паласіос грубо зіграв проти Рубчинського.

45’ +2

Бріньолі випередив Каплієнка після розрізної передачі до штрафного Панатінаїкоса.

01 серпня о 21:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Арбітр додав 5 хвилин.

01 серпня о 21:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Після навісу зі штрафного Кінарейкін кулаками вибив м'яч.

01 серпня о 21:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Рубчинський зрізав Переса на фланзі.

01 серпня о 21:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Олександр Кучер отримав гірчичник за емоції.

40’

Забиває Довбик, але арбіт не зарахував взяття воріт. Перед цим Бланко підіграв собі рукою.

01 серпня о 21:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Замість Волинця на поле вийшов Кінарейкін.

01 серпня о 21:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Волинця вивозять за межі поля.

35’

Волинцю надають допомогу: зачепив голову голкіпера Паласіос. Схоже, буде заміна.

01 серпня о 21:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

МОМЕНТ!

Після розрізної передачі Паласіос вискочив сам на сам з Волинцем, і голкіпер виручив!

01 серпня о 21:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Небезпечно!

Після скидки Довбика Рубчинський пробив низом від лінії штрафного, і Бріньолі у падінні забрав м'яч!

01 серпня о 21:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Мірошниченко занадто сильно прострілив із правого флангу.

01 серпня о 20:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Піхальонок неточно навісив зі штрафного з лівого флангу.

01 серпня о 20:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Дніпряни контролюють м'яч.

01 серпня о 20:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

ГОООООООООООООООООЛЛЛ 1:1!!!

Все сам зробив Довбик: форвард увірвався до штрафного, проскочив двох суперників і з гострого кута відправив м'яч у ворота!

01 серпня о 20:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Бланко грубо зіграв проти Переса.

01 серпня о 20:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Після навісу Мірошніченка Бріньолі забрав м'яч.

01 серпня о 20:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

ГОЛ! 1:0!

Після довгої передачі до штрафного Дніпра-1 Адамюк і Волинець зіграли неузгоджено, а Шпорар дістався до м'яча і по дусі відправив його у ворота!

01 серпня о 20:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Мірошниченко порушив правила на правому фланзі атаки Дніпра-1.

01 серпня о 20:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Комбінація від Панатінаїкоса завершилась ударом Вільєни з центральної зони в руки Волинцю.

01 серпня о 20:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Ще два кутових від Панатінаїкоса, без ударів.

01 серпня о 20:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Каплієнко заблокував удар Паласіоса з кута штрафного.

01 серпня о 20:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Господарі високим пресингом не дають дніпрянам розпочинати атаки.

01 серпня о 20:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Бернард подав два поспіль кутових, дніпряни відбилися.

01 серпня о 20:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Захисник Дніпра-1 заблокував удар Коцираса з-за меж штрафного.

01 серпня о 20:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

01 серпня о 20:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Фото – СК Дніпро-1

01 серпня о 11:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У вівторок, 1 серпня, відбудеться матч-відповідь 2-го кваліфікаційного раунду, в якому зустрінуться «Панатінаїкос» та «Дніпро-1». Поєдинок пройде в Афінах на стадіоні «Аполостос Ніколаїдіс», стартовий свисток пролунає о 20:30 за київським часом.

У першому матчі, який відбувся тиждень тому, грецький клуб завдав поразки дніпрянам із рахунком 3:1. Таким чином, у команди Олександра Кучера залишилися зовсім невеликі шанси на вихід до наступного раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. Нагадаємо, що той, хто програє у парі «Дніпро-1» – «Панатинаїкос», гратиме у 3-му відбірковому раунді Ліги Європи з празькою «Славією». Переможець продовжить боротися за путівку до ЛЧ у протистоянні з «Марселем».

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Панатінаїкос» - «Дніпро-1».

Опитування

Голосів 90
Спрогнозуйте результат ⚽️ матчу-відповіді 2-го раунду кваліфікації 🏆 Ліги чемпіонів між командами Панатінаїкос та Дніпро-1, який пройде 1 серпня в Афінах