| Оновлено 29 липня 2023, 04:45
698
0

Володимир Танчик став автором першого голу джокерів дніпрян у єврокубках

Дніпро-1 відкрив гольовий рахунок українських клубів у єврокубковому сезоні лише на 90-й хвилині

698
0
СК Дніпро-1

«Дніпро-1» відкрив гольовий рахунок українських клубів у єврокубковому сезоні-2023/24 лише на 90-й хвилині матчу з «Панатинаїкосом» (1:3). За роки незалежності більш тривалі стартові серії без забитих м'ячів наші команди мали лише тричі.

Перший автограф українців у воротах суперників поставив Володимир Танчик, який вийшов на заміну. Одночасно він став і автором першого голу джокерів дніпрян у єврокубувх. До речі, у Лізі чемпіонів раніше забивали «резервісти» лише двох наших клубів – «Динамо» та «Шахтаря».

Юрій ЛЯХОВЕЦЬКИЙ

Найпізніші прем'єрні голи українських клубів у єврокубкових сезонах (починаючи з сезону-1992/93)

Шарлеруа (г)

250'

Шериф (д)

150'

АІК (д)

94'

Панатінаїкос (д)

90'

Шелбурн (д)

84'

Ліллестрем (г)

58'

Бананц (д)

53'

АЗ (д)

50'

Рейк’явік (г)

46'

Дачія (д)

46'

2:0

* від початку першого матчу.

ЛЧ - Ліга чемпіонів; КК - Кубок кубків; КУ - Кубок УЄФА; ЛЄ - Ліга Європи; ЛК - Ліга конференцій; Р1 - перший раунд; ПР - попередній раунд; КР2 - другий кваліфікаційний раунд; КР3 - третій кваліфікаційний раунд.

(6)

Відомо, який важливий пункт Шахтар хоче включити до трансферу Судакова
Футбол | 09 травня 2024, 05:03 1

Лоренцо Лепоре підтверджує інтерес від Челсі, Арсеналу, Ліверпуля, Тоттенхема до Георгія

ФОТО. Чи був офсайд? Оприлюднено чіткий кадр перед другим голом Реала
Футбол | 09 травня 2024, 00:10 0

Хоселу оформив дубль у ворота Баварії після пасу Рюдігера та вивів команду у фінал ЛЧ