20.07.2023 20:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 1:2 2 : 0

Полтавській команді незабаром доведеться відвідати Грузію, щоб зіграти з «Ділою»

74284
17
Twitter

Визначено суперника полтавської «Ворскли» у 2-му раунді відбору Ліги конференцій.

Ним став грузинський клуб «Діла», який за сумою двох матчів у 1-му раунді пройшов словацький ДАК 1904.

Перша гра завершилася перемогою словаків (2:1), а у другому поєдинку грузинська команда зуміла відіграти фору та сенсаційно вирвати загальну перемогу на 85-й хвилині (2:0).

За «Ділу» весь матч насухо провів український голкіпер Євген Кучеренко, 72 хвилини до заміни відіграв український форвард Микола Ковталюк, автор гола у першій грі.

Матчі Q2 між «Ворсклою» та «Ділою» пройдуть 27 липня (у польському місті Тихи) та 3 серпня (у Грузії).

Ліга конференцій 2023/24

1-й раунд кваліфікації. Матчі-відповіді, 20 липня

Діла Горі (Грузія) – ДАК 1904 Дунайська Стреда (Словаччина) – 2:0 [перший матч – 1:2]

Голи: Гейл, 33, Алеф Сантос, 85.