| Оновлено 31 липня 2023, 02:26
16749
35

Людмила Кіченок – чемпіонка Вімблдона-2023! Українка взяла титул у міксті

Людмила та Мате Павич обіграли тандем Сюй Іфань / Йоран Фліген у фіналі мейджора

16749
35
Getty Images/Global Images Ukraine. Мате Павич та Людмила Кіченок

Українська тенісистка Людмила Кіченок стала чемпіонкою Вімблдона-2023 у змішаному парному розряді!

У фіналі трав'яного мейджора українка та її напарник Мате Павич (Хорватія) у трьох сетах обіграли тандем Сюй Іфань (Китай) / Йоран Фліген (Бельгія).

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Вімблдон-2023. Мікст. Фінал

Людмила Кіченок (Україна) / Мате Павич (Хорватія) – Сюй Іфань (Китай) / Йоран Фліген (Бельгія) – 6:4, 6:7 (9:11), 6:3

Українсько-хорватський тандем жодного разу не віддав свою подачу і зробив 2 брейки. На тай-брейку 2-ї партії у Мате та Людмили був чемпіоншиппойнт на прийомі, проте вони не змогли його реалізувати.

Кіченок вперше зіграла у фіналі турніру Grand Slam і з першої спроби здобула трофей. Павич вигравав у міксті Australian Open 2018 та US Open 2016. На Вімблдоні він уперше зіграв у фіналі змішаного парного розряду.

Людмила стала третьою українкою, яка виграла титул на турнірі Grand Slam, та першою з українських тенісистів, хто взяв трофей на трав'яному мейджорі. У 2008 році на Australian Open сестри Альона та Катерина Бондаренко здобули титул, обігравши у фіналі Вікторію Азаренко з білорусі та Шахар П'єр з Ізраїлю у трьох сетах.