Синь-жовті з 3 очками посіли 3-тє місце у групі, випередивши господарів

8479
10
Суспільне

Увечері 26 травня у місті Ларнака на чемпіонаті Європи 2024 U-17 юнацька збірна України U-17 виграла матч 3-го туру проти команди Кіпру (2:0).

Після двох поразок, від Сербії (0:1) та Чехії (1:3), підопічні Юрія Мороза достроково втратили шанси вийти із групи до чвертьфіналу.

У матчі з господарями синьо-жовтим вдалося грюкнути дверима, залишаючи чемпіонат. Дубль оформив Дмитро Богданов, який виступає за німецький клуб Динамо Дрезден.

Гра в Ларнаці розпочалася з активних дій синьо-жовтої команди. Небезпечною була спроба Богданова, також головою у площину пробив Редушко. На 30-й хвилині Баршак чудово закинув м'яч із глибини, а Богданов реалізував вихід сам на сам із кіпером, відкривши рахунок. До перерви Дмитро не використав ще декілька моментів, а кіпріоти відповіли двома непоганими ударами.

На початку другого тайму Денисов заробив пенальті, який реалізував Богданов. Синьо-жовті могли збільшувати свою перевагу, зокрема перевірили кіпера Редушко, Вакулюк, Люсін. У підсумку синьо-жовта команда перемогла господарів турніру (2:0).

Українська збірна з 3 очками посіла 3-тє місце у групі A, випередивши лише Кіпр. До 1/4 фіналу вийшли Чехія (9 очок) та Сербія (6 балів).

Вже визначено дві пари 1/4 фіналу Євро-2024 U-17: Чехія – Данія, Австрія – Сербія.