ДЮБУА: «Всі мене списують, але я помітив страх в очах Усика»
Британський боксер – про зустріч з українцем
![ДЮБУА: «Всі мене списують, але я помітив страх в очах Усика»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/167/orig_633468.jpg)
Володар чемпіонського пояса WBA World у суперважкій вазі Деніел Дюбуа (19-1, 18 КО) розповів про свої очікування від поєдинку з чемпіоном WBA, WBO, IBO та IBF у хевівейті Олександром Усиком (20-0, 13 КО). Бій, як відомо, запланований на 26 серпня.
«Тільки добре розгледів Усика, його розмір і все інше. Я готовий до майбутнього виклику. Готовий прибрати ці пояси. Усі мене списують із рахунків. Я – андердог, але час покаже – вийду на вершину. Помітив страх в очах Усика.
Знаю, Олександр - великий чемпіон, але ми йдемо, щоб творити історію. Він перейшов із важкої ваги до надважкої. Відчуваю, що в мене є сила, швидкість, природні здібності та більше потужності в руках. Відчуваю, що мого найкращого боксу буде достатньо. Такі моменти трапляються нечасто. Подібні можливості з'являються не завжди. Так що, я готовий вийти і забрати пояси додому», – заявив Дюбуа.
Раніше повідомлялося, що промоутер Олександр Красюк поділився селфі з Усиком і Дюбуа.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анчелотті звернувся до Переса та попросив підписати відомого воротаря](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697390.jpg)
![Анчелотті звернувся до Переса та попросив підписати відомого воротаря](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697390.jpg)
Карло хоче, щоб Кепа повернувся в «Реал»
![Золото Магучіх і дві бронзи. Медальний залік ОІ: Україна піднялася у топ-20](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697431.jpg)
![Золото Магучіх і дві бронзи. Медальний залік ОІ: Україна піднялася у топ-20](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697431.jpg)
Після трьох нагород, здобутих 4 серпня, синьо-жовті посідають 17-те місце
![ФОТО. Роналду з коханою показали, як проводять час у Мадриді](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697306.jpg)
![Український гімнаст розніс суддівство після виступу у фіналі Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697388.jpg)
![Український гімнаст розніс суддівство після виступу у фіналі Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697388.jpg)
![Руїс програв Міллеру. Судді видали дивовижно погане рішення](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697449.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Zhez53](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/80/thumb_376051.jpg)
![BARA.bass](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/80/thumb_376051.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/166/thumb_393368.jpg)
![Дмитрий Вычка](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/166/thumb_393368.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/35/thumb_367062.jpg)
![GloryUkraine](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/35/thumb_367062.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![fitnes_sports066](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/115/thumb_343149.png)
![Comrade Me](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/115/thumb_343149.png)