Еліна СВІТОЛІНА: «Свьонтек – велика чемпіонка і чудова людина»
Українка – про польську тенісистку
![Еліна СВІТОЛІНА: «Свьонтек – велика чемпіонка і чудова людина»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/166/orig_633330.jpg)
Українська тенісистка Еліна Світоліна висловила думку про польку Ігу Свьонтек, з якою їй доведеться зустрітися у чвертьфіналі Вімблдону. Нагадаємо, Свьонтек є чинною першою ракеткою світу.
«Вона велика чемпіонка і чудова людина. Я справді вдячна їй за підтримку українців та України, за те, що вона робить усе, що в її силах, і голосно говорить про це. У неї теж сьогодні була велика битва.
Чесно кажучи, не розмовляла ще з тренером про план на гру. Але завтра у мене буде тренувальний день, пріоритетом буде відновлення. А вже потім я зустрінуся з тренером, ми обговоримо план матчу і будемо шукати способи перемогти Ігу», – заявила Світоліна.
Як відомо, у 1/8 фіналу Еліна Світоліна переграла у трьох сетах Вікторію Азаренко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Стала відома переможниця турніру WTA 500 у Вашингтоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697477.jpg)
![Стала відома переможниця турніру WTA 500 у Вашингтоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697477.jpg)
Паула Бадоса виграла четвертий титул у кар'єрі
![Стала відома історична сума призових Магучіх за золото Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697414.jpg)
![Стала відома історична сума призових Магучіх за золото Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697414.jpg)
Ярослава отримає від World Athletics 50 тисяч доларів
![СОСНОВСЬКИЙ – про бій Хижняка: «Не думав, що дадуть проти нас оцінки 1:4»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697393.jpg)
![СОСНОВСЬКИЙ – про бій Хижняка: «Не думав, що дадуть проти нас оцінки 1:4»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697393.jpg)
![Золото Магучіх і дві бронзи. Медальний залік ОІ: Україна піднялася у топ-20](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697431.jpg)
![Золото Магучіх і дві бронзи. Медальний залік ОІ: Україна піднялася у топ-20](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697431.jpg)
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697320.jpg)