АЗАРЕНКО: «Я поважаю рішення Світоліної»
Представниця рб – про рішення українки не потискати руку білорускам і росіянкам
![АЗАРЕНКО: «Я поважаю рішення Світоліної»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/166/orig_633325.jpg)
Білоруська тенісистка Вікторія Азаренко (№20 WTA) відреагувала на поведінку публіки після її зустрічі в 1/8 фіналу Вімблдону з українкою Еліною Світоліною (№76 WTA), коли її освистали.
![ВІДЕО. Як Світоліна на Вімблдоні Азаренко обіграла](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/166/middle_633324.jpg)
«Я жертва? Жертва, що хтось не потиснув мені руку? О, будь ласка. Вона не хоче потискати руки росіянкам і білорускам. Я поважаю її рішення. Що я повинна була зробити: залишатися і чекати?», – заявила Азаренко на прес-конференції після матчу четвертого кола Вімблдонського тенісного турніру.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Українська тенісистка знялася з супертурніру в Торонто ще до його початку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697444.jpg)
![Українська тенісистка знялася з супертурніру в Торонто ще до його початку](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697444.jpg)
Ангеліна Калініна повідомила у соціальних мережах, що через хворобу не зможе зіграти
![Стала відома історична сума призових Магучіх за золото Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697414.jpg)
![Стала відома історична сума призових Магучіх за золото Олімпіади-2024](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697414.jpg)
Ярослава отримає від World Athletics 50 тисяч доларів
![Холіфілд назвав боксера сучасності, який небезпечніший за Майка Тайсона](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697215.jpg)
![Анна РИЖИКОВА: «Поведінка Бубки не викликає жодної поваги»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697320.jpg)
![Протримався менше місяця. Колишній форвард Шахтаря та Динамо залишив Пюнік](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/slider_697453.jpg)
![Протримався менше місяця. Колишній форвард Шахтаря та Динамо залишив Пюнік](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697453.jpg)
Тим, що розумна тварюка. Вже років з десять не те, що не підтримує Луку відкрито, а взагалі намагається в Білорусі не з'являтися. В соцмережах питання на кшталт "Чи вважаєте вибори 2020 року чесними" акуратно видаляє без відповіді.
Закинути нема чого. Тільки моральний осуд.