Олександр КОБЗИСТИЙ: «В нас точно є – це характер»
Гравець збірної України U-20 – про майбутній Євробаскет-2023
![Олександр КОБЗИСТИЙ: «В нас точно є – це характер»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/162/orig_632538.jpg)
Гравець збірної команди України U-20 Олександр Кобзистий дав оцінку стану, у якому колектив підходить до чемпіонату Європи. Євробаскет-2023, нагадаємо, візьме старт 7 липня.
– Наскільки команда вже зараз готова до чемпіонату Європи?
– Готові настільки, наскільки це можливо. Ми завершуємо тренувальний збір, працюємо разом, все робимо на максимумі, покращуємо командні взаємодії – робимо все можливе, щоб якнайкраще підготуватися до чемпіонату Європи. Порівнюючи з першими днями збору, прогрес, звичайно, дуже відчувається.
– На фоні контрольних матчів, в яких компонентах, на твою думку, команда ще може додати?
– Те що в нас точно є – це характер, бажання боротися та віддаватися в кожному епізоді. Можливо, до речі, це те, чого нам трохи не вистачило минулого року. Щодо ігрових моментів, наприклад, беручи до уваги контрольний матч проти збірної України U-18 – в цьому матчі у нас було дуже багато втрат. Треба зменшити кількість помилок і, звичайно, покращити відсоток реалізації триочкових та штрафних кидків.
– Твоє ім’я подекуди пригадується в контексті національної збірної. Наскільки важливою для тебе є ціль дебютувати у складі національної команди?
– Для мене отримати виклик до національної збірної – це була б велика честь. Я б з радістю поїхав до національної команди. Можна сказати, що це моя мрія і я сподіваюсь, що ця мрія збудеться незабаром. А прямо зараз моя мета – це розвиватися, як гравець. Ставати найкращою версією самого себе.
На молодіжному Євробаскеті треба зіграти якнайкраще, вийти з групи та пройти по турнірній сітці максимально далеко. Треба поборотись за повернення в Дивізіон А. Щодо моєї подальшої професійної кар'єри, в наступному сезоні я продовжу виступи за Мегу і хочу отримувати більше ігрового часу і боротися за кожен шанс.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ГЕРАЩЕНКО: Невисокий результат. Зірки зійшлися, все склалося на мою користь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697423.jpg)
![ГЕРАЩЕНКО: Невисокий результат. Зірки зійшлися, все склалося на мою користь](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697423.jpg)
Перші слова Ірини після завоювання бронзової медалі на Олімпійських іграх 2024
![Магучіх виграла золото Олімпійських ігор 2024! У Геращенко – бронза!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/middle_697405.jpg)
![Магучіх виграла золото Олімпійських ігор 2024! У Геращенко – бронза!](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/87/small_697405.jpg)
Ярослава подолала планку на висоті 2.00 метри
![Золота шабля. Медальний залік Олімпіади: на яке місце піднялася Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697230.jpg)
![Золота шабля. Медальний залік Олімпіади: на яке місце піднялася Україна?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697230.jpg)
![Холіфілд назвав боксера сучасності, який небезпечніший за Майка Тайсона](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697215.jpg)
![Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/slider_695284.jpg)
![Олімпіада-2024 (баскетбол): розклад, результати, таблиці, сітки плей-оф](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/76/small_695284.jpg)