Ястремська не змогла пробитися до основної сітки Вімблдона
Українка зупинилася у фіналі кваліфікації
![Ястремська не змогла пробитися до основної сітки Вімблдона](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/160/orig_632055.jpg)
Українська тенісистка Даяна Ястремська (№152 WTA) завершила виступи у кваліфікації Вімблдонського турніру, не зумівши стати володаркою путівки до основної сітки.
У фіналі відбору Ястремська билася із Селін Наеф зі Швейцарії (№165 WTA) і зазнала поразки у трьох сетах за 1 годину і 46 хвилин.
Вімблдон 2023. Кваліфікація. Фінал
Даяна Ястремська (Україна) – Селін Наеф (Швейцарія) – 2:6, 6:3, 4:6
Це була перша в історії зустріч Ястремської та Наеф.
Повідомити про помилку
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
Налаштуйте свою особисту стрічку новин
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Анонс Олімпіади на 4 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697221.jpg)
Олімпійські ігри
|
04 серпня 2024, 09:23
56
![Анонс Олімпіади на 4 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697221.jpg)
Sport.ua представляє анонс 9-го дня ОІ-2024 спільно з FAVBET
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697367.jpg)
Олімпійські ігри
|
04 серпня 2024, 18:55
119
![Хижняк здолав дворазового олімпійського чемпіона й став фіналістом у Парижі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697367.jpg)
Суперником українця у півфіналі ОІ був Арлен Лопес із Куби
![Олійникова виграла найбільший титул у кар'єрі](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697352.jpg)
![СОСНОВСЬКИЙ – про бій Хижняка: «Не думав, що дадуть проти нас оцінки 1:4»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697393.jpg)
Олімпійські ігри
|
04.08.2024, 20:03
![СОСНОВСЬКИЙ – про бій Хижняка: «Не думав, що дадуть проти нас оцінки 1:4»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697393.jpg)
![ВІДЕО. Вже в Україні». Зеленський показав літаки F-16](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697375.jpg)
Коментарі 23
Популярні
Нові
Старі
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Andrey_1992](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
кацапку вибила і на тому дякую
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/116/thumb_343324.jpg)
![Александр Ад](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/116/thumb_343324.jpg)
сьогодні Даяся грала в свій вже звичний безбашено-авантюрний теніс,який потребуе багато сил та енергії.Я б порівняв ії з боксером,який витрачае сили на потужні удари,які рідко досягають цілі,і сил на кінець матчу не залишается.так і у Даясі банально не вистачило сил на кінець 3 сету...
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Vitason](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
Мучается ,а не играет
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/145/thumb_349195.jpg)
![Vlad Ltava](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/145/thumb_349195.jpg)
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/85/thumb_377197.jpg)
![Павло Бубенко](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/85/thumb_377197.jpg)
Матч не швейцарка Наеф виграла - матч бездарно віддала суперниці Даяна! У тенісі без дружби голови та корту - робити абсолютно нічого! Якщо такої дружби нема і у помині - підсумок буде цілком закономірним - друга, а потім третя сотня рейтингу!
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361897.jpg)
![Александр Науменко](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/9/thumb_361897.jpg)
Ну яка вона мажорка? Мажорами, а точніше партійною номенклатурою, були її діди, прадіди. А вже батьки, та й вона сама, продукт їхньої комуняцької селекціі. Що посієш, то й пожнеш. Даяні можна тільки поспівчувати.
Показати
Приховати
1 відповідь
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/5/118/thumb_223674.jpg)
![Трегубов Дмитрий](https://pic.sport.ua/images/users/0/5/118/thumb_223674.jpg)
З політичною справою впоралася у минулому турі.
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/30/thumb_366126.png)
![igor semenyk](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/30/thumb_366126.png)
Очі квадратні,якими вона бачить тільки противника,сітку і аут,і всю енергію вкладає в це.
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/7/100/thumb_300020.jpg)
![Stanislav Matusevych](https://pic.sport.ua/images/users/0/7/100/thumb_300020.jpg)
Виявляється, навіть нарцисична мажорка може бути корисною. Щоб прибрати одне кацапське лайно з Вімблдона. А потім вже поїхати додому самій, бо навіщо на турнірі з такими традиціями тенісистка без мізків?
Показати
Приховати
6 відповідей
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/171/thumb_354397.png)
![Alex](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/171/thumb_354397.png)
Не можем мы в спорте в финалах быть хитрее у тактически умнее отдать все что бы взять финал
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/156/thumb_391333.jpg)
![Mr Voevudskiy](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/156/thumb_391333.jpg)
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/121/thumb_384202.jpg)
![Выталкиватель парашутистов](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/121/thumb_384202.jpg)
Недавно попалась на глаза интересная статистика по Уимблдону. На этих соревнованиях аномальная статистика ставок на игры. Очень многие теннисистки и теннисисты сливают игры именно на этих соревнованиях, особенно ведущие, проигрывающие в первых раундах... Борьба международной федерации с этим злом пока не приносит результатов, они сами об этом признаются, хотя, за последние пять лет дисквалифицировано более 20 спортсменов на разные сроки за договорняки и ставки в тотализаторе на свои игры.
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/145/thumb_349195.jpg)
![Vlad Ltava](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/145/thumb_349195.jpg)
Користувача заблоковано адміністрацією за порушення правил
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/121/thumb_384202.jpg)
![Выталкиватель парашутистов](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/121/thumb_384202.jpg)
Тяжело без допинга играть,ох как тяжело... А если учесть, что Ястремская регулярно ставит на тотализаторе ставки на свои игры, то становится понятное многое...
Показати
Приховати
2 відповіді