Запас: Трубін, Фесюн, Таловєров, Батагов, Бондаренко, Судаков, Мудрик, Сікан.

Стадіон: «Джулешті» (Бухарест, Румунія).

27 червня о 23:40 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

27 червня о 23:34 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ГОЛ!

Руїс отримав м'яч в нашому штрафному, прибрав захисника і переграв Нещерета.

27 червня о 23:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
88’

Сікан в захисті дуже незграбно вибиває м'яч головою. Можна було б на самоті і не привозити собі кутовий. Добре, що Нещерет забрав.

27 червня о 23:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
86’

Момент!

Судаков прострілював - голкіпер вибив у корпус Сікана, але м'яч не відскочив у ворота.

27 червня о 23:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
85’

Небезпечно!

В'юнник зліва з гострого кута бив - захисник блокував.

27 червня о 23:27 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
82’

Аж тепер Вейга виходить на поле. В титрах була помилка.

27 червня о 23:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
81’

ГГГГГГГГГГООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Судаков покотив у правий кут, воротар стрибнув у протилежний.

80’

ПЕНАЛЬТІ!

Лео Роман мінімально зачепив Сікана, той домалював - пенальті, Судаков битиме.

27 червня о 23:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
79’

Кащук після діагоналі Судакова скидав м'яч в зону, де не було наших.

27 червня о 23:22 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
77’

Момент!

Бернабе отримав м'яч по центру і бив метрів з 10 - мимо штанги, а Рікельме не підправив з офсайду.

27 червня о 23:19 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
75’

Простріл Сича справа не дійшов до Ротаня.

27 червня о 23:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
73’

Заміни в команд.

Судаков замість Очеретька, Сікан замість Назаренка, замість Барренечеа гратиме Родрі.

27 червня о 23:15 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
71’

Заміна в Іспанії.

Вейга замість Ороса.

67’

Зовсім впав темп гри. Коментатор розповідає, що Лео Роман - третій воротар збірної. Тепер зрозуміло, чого його випустили (Агірресабала - другий).

27 червня о 23:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
63’

Заміни в Іспанії.

Абель Руїс замість Сансета, Бланко поміняв Камельо.

27 червня о 23:07 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Заміни в України.

Кащук замість Брагару, Бражко замість Криськіва.

27 червня о 23:06 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
62’

Рікельме зі штрафного пробив вище.

27 червня о 23:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
61’

Желізко влетів ногами в суперника перед своїм штрафним.

27 червня о 23:04 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
60’

В'юнник ледь не обікрав Хілу, міг вибігати на кіпера.

27 червня о 23:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
58’

Брагару загальмував непоганий вихід наших в атаку в центрі поля.

27 червня о 23:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
55’

Зовсім інша гра від Іспанії, ожили піренейці.

27 червня о 22:58 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
52’

Пропустили три наші гравці м'яч, який котився впоперек штрафного, ще й Нещерет, забираючи в падінні, ледь не кинув його собі за голову. Іноді є такі моменти, ніби на екрані йде або чемпіонат району, або чемпіонат U-17.

27 червня о 22:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
49’

Гол.

Дурня якась. Рікельме пройшов зліва Сича, прострелив - Сирота виносив, але влучив у Желізка, від якого м'яч відлетів у ворота.

27 червня о 22:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
48’

Сич гратиме справа, на лівий фланг змістився Лях.

27 червня о 22:50 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

І заміна воротаря в іспанців чомусь.

Лео Роман замінив Агірресабалу. Та й добре, легше буде писати. Жарт, звісно, але цікаво, чому.

27 червня о 22:49 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
46’

Заміна в нас.

Сич замість Вівчаренка.

27 червня о 22:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

27 червня о 22:33 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’ +2

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

27 червня о 22:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
45’

Дві хвилини додано.

27 червня о 22:30 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
43’

ГГГГГГГГГГГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!!

Назаренко пробіг по фланзі справа пів поля, ввірвався в штрафний і вирізав на голову В'юннику, котрий з лінії воротарського головою ударом під перекладину відкриває раунок!

27 червня о 22:26 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
41’

Салюк вдало перехопив м'яч в нашому штрафному.

27 червня о 22:25 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
39’

Назаренко активно проривався справа, але вирішив бити і вийшло дуже високо.

27 червня о 22:24 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
38’

Желізко отримав пошкодження біля наших воріт.

27 червня о 22:23 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
37’

Вівчаренко блокує рукою в штрафному простріл справа, але там все було нормально, рука притиснута до тіла.

27 червня о 22:21 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
35’

Очеретько фолом в атаці закінчує перспективні спроби Назаренка, Ляха та інших зайти в штрафний.

27 червня о 22:18 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
32’

Желізко в підкаті виніс на кутовий простріл Рікельме зліва.

31’

Орос зліва прискорився, ввійшов у штрафний - Нещерет у падінні впіймав м'яч.

27 червня о 22:16 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
30’

Пас врозріз від Ляха не пройшов.

27 червня о 22:13 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
27’

НЕЩЕРЕТ!

Салюк помилився знову пас назад вийшов у ноги супернику, Камельо вийшов сам на сам - динамівський кіпер скоротив кут до максимуму і врятував свої ворота!

27 червня о 22:11 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
24’

Аж тепер темп гри трохи впав.

27 червня о 22:08 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
21’

Нам щастить, що нема відеоповторів.

Нещерет вводив м'яч в гру, влучив собі в ногу і форвард іспанців підібрав м'яч, закотивши його в порожні ворота здалеку. На щастя, арбітр біг від епізоду, тому вирішив, що там перешкоджали нашому воротареві вести м'яч в гру, тому відмінив взяття воріт. А так, звичайно, чистий гол був.

27 червня о 22:05 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
19’

Брагару в офсайді після пасу Нещерета.

27 червня о 22:03 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
18’

Простріл справа від Ляха не знайшов В'юнника.

27 червня о 22:02 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
17’

Небезпечно!

Спершу Брагару обвідним ударом бив метрів з 20 - захисник підставляв голову, Вівчаренко прострілював другим темпом - винесли все ж іспанці!

27 червня о 22:01 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
16’

Ми ведемо гру, граємо першим номером і при втраті відразу пресингуємо.

27 червня о 22:00 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
14’

Небезпечно!

Назаренко продерся по правому фланзі до лицьової і прострелив - Хіла вибиває на кутовий!

27 червня о 21:56 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
10’

Кутовий біля наших воріт закінчився неточним ударом.

27 червня о 21:54 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
8’

Момент!

Криськів вивів В'юнника на ударну позицію, але того зовсім трохи випередив воротар! Пішла контратака і теж було небезпечно біля наших воріт, але обійшлося.

27 червня о 21:53 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
7’

Криськів навмисне сфолив у центрі.

6’

НННЕЕЕЕЕЕЕЕЩЕРЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕТТТТТТТТТТТТТТТТТТТТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Очеретько опустився нижче і з правого флангу подарував м'яч іспанському форварду Камельо, який стояв на самоті перед воротами. Той подумав, прицілився - наш кіпер чудом врятував.

27 червня о 21:51 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
5’

Салюк скидає головою Нещереу, той змушений вийти за межі штрафного і грати ногою.

27 червня о 21:48 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
3’

Вихід наших в пас від свого штрафного ледь не закінчився обрізкою.

27 червня о 21:47 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк
2’

Рікельме на фланзі не пройшов Салюка.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

27 червня о 21:37 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

27 червня о 0:31 Сергій Рип'юк Сергій Рип'юк

У вівторок, 27 червня, відбудеться поєдинок 3 туру групового етап у молодіжного чемпіонату Європи, в якому гратимуть збірні Іспанії та України. Гра пройде в Бухаресті (Румунія) на полі стадіону «Джулешті», початок - о 21:45 за Києвом.

Збірна Іспанії U-21, вважаючись одним з головних фаворитів чемпіонату Європи, підтвердила свій статус впевненими перемогами над Румунією та Хорватією. Забивши чотири голи та не пропустивши жодного, іспанці займають перше місце в своїй групі і мають перевагу у різниці забитих-пропущених голів, що дозволяє їм уникнути гри з Францією в чвертьфіналі. Команда очолюється тренером Санті Денією, який має великий досвід роботи з молодіжними збірними та знає, як вести свою команду до успіху.

Збірна України U-21 також вражає на турнірі своєю грою, хоча має кілька провальних моментів у переможних матчах. Завдяки двом перемогам, команда забезпечила собі місце в чвертьфіналі, але для здобуття першого місця в групі потрібно перемогти Іспанію. Цей матч також має важливе значення для України в контексті боротьби за путівку на Олімпіаду-2024. Будь-яке очко або гол можуть мати вирішальне значення, і команда сподівається забити свій перший гол у ворота сильної іспанської збірної.

Є потенційно небезпечні новини про технічну поразку в матчі з Хорватією через участь там гравців національної збірної, але сумніваємося, що УЄФА піде на те, щоб зробити такий прецендент.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку Іспанія U-21 - Україна U-21.

Опитування

Голосів 122
Спрогнозуйте, хто виграє ⚽️ матч 3-го туру 🏆 Євро-2023 U-21 між збірними Іспанії U-21 та України U-21, який пройде 27 червня о 21:45 у Бухаресті