Іспанія U-21 – Україна U-21. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу третього туру молодіжного Євро-2023

27490
12

У вівторок, 27 червня в Бухаресті на стадіоні «Гюлешті» збірна України проведе матч третього туру групового етапу молодіжного Євро-2023 проти Іспанії. Початок матчу – о 21:45 за Києвом.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Збірна України на цьогорічному Євро-2023 приємно вразила якістю і змістом своєї гри, навіть незважаючи на те, що в обох переможних матчах у команди Руслана Ротаня були окремі провальні відрізки. Так чи інакше, 6 очок – і «синьо-жовті» достроково забезпечили собі місце у чвертьфіналі, і тепер потрібно обігравати іспанців для того, щоб вийти туди з першого місця в групі.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку Іспанія U-21 - Україна U-21.

Опитування

Голосів 122
Спрогнозуйте, хто виграє ⚽️ матч 3-го туру 🏆 Євро-2023 U-21 між збірними Іспанії U-21 та України U-21, який пройде 27 червня о 21:45 у Бухаресті