Златко ДАЛИЧ: «Мені нема про що шкодувати, а ми маємо пишатися»
Хорватський тренер – про друге місце збірної у Лізі націй-2023
![Златко ДАЛИЧ: «Мені нема про що шкодувати, а ми маємо пишатися»](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/153/orig_630720.jpg)
Головний тренер збірної Хорватії Златко Далич прокоментував фінал Ліги націй, у якій його підопічні програли у серії післяматчевих 11-метрових команді Іспанії – 4:5 (основний і додатковий час – 0:0).
«По-перше, я вітаю Іспанію і наших гравців з відмінною грою. Спасибі вболівальникам, бо в нас була чудова підтримка. Ми програли – дуже шкода, але ми повинні пишатися. Ми вийшли у фінал, але не виграли. Іноді ти виграєш, іноді програєш. Ставки були високими, гра була складною, а суперник – хорошим. Ми знову грали 120 хвилин. Ми були на висоті, ми змагалися з ними. Мені нема про що шкодувати.
Це дуже важко для всіх нас. Нам шкода, що ми не виграли трофей, через атмосферу і все інше. Але ми повинні пишатися. Нам потрібно відпочити від усього цього. Було багато адреналіну та емоцій.
Ми завоювали медаль – третю в нашій історії – і це велике досягнення. Сьогоднішній вечір показав, що ми здатні на багато що і можемо конкурувати з найкращими командами світу», – зізнався Далич.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ВІДЕО. Матвієнко забив гол-красень у першому турі нового сезону УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697347.jpg)
![ВІДЕО. Матвієнко забив гол-красень у першому турі нового сезону УПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697347.jpg)
Микола розрядив свою гармату в матчі з «Ворсклою» в Полтаві
![Фаворитка заснула. Історія для Сент-Люсії. Хто взяв золото у бігу на 100 м?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/middle_697224.jpg)
![Фаворитка заснула. Історія для Сент-Люсії. Хто взяв золото у бігу на 100 м?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/small_697224.jpg)
Джуліан Альфред стала чемпіонкою Олімпіади, Ша'Каррі Річардсон – друга
![Золото Олімпіади!!! Харлан із подругами виграли фінал ОІ у фехтуванні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/slider_697161.jpg)
![Золото Олімпіади!!! Харлан із подругами виграли фінал ОІ у фехтуванні](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/85/small_697161.jpg)
![Усі медалі Олімпійських ігор за суботу, 3 серпня](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697214.jpg)
![МОРАЕС: «Носити футболку збірної України – найбільша честь у кар'єрі»](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/86/slider_697290.jpg)