Дворовенко пробив з меж штрафного майданчика. Вище воріт.

10 червня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

10 червня о 18:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

10 червня о 18:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 3 хвилини

10 червня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Без моментів грають команди.

10 червня о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Останні 5-10 хвилин команди грають без моментів. Темп гри знизився. Напевно, втомилися футболісти Вереса. А гравці Металурга не хочуть ризикувати.

10 червня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

У складі Вереса Владислав Шарай замінив Станіслава Шарая.

10 червня о 18:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Ще одна заміна у Металурга. Замість Білоцерковця на поле вийшов Могильний.

10 червня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Дві заміни у складі Металурга. Палюх вийшов на поле замість Сейтхалілова, Сніжко - замість Сада.

10 червня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Блізніченко зі штрафного удару навісив в район 11-метрової позначки, голкіпер Байда на другому поверсі забрав м'яч до рук.

10 червня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Блізніченко завдав удару з-за меж штрафного майданчика - Найда забрав м'яч до рук.

10 червня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Пасіч отримав м'яч у штрафному майданчику після передачі з центра поля. Гравець Вереса завдав удару, але його заблокував захисник.

10 червня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

У складі Вереса Шестаков замінив Гайдучика.

10 червня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Кучеров віддавав передачу на свого голкіпера Когута, але вона вийшла слабкою. Білоцерковець ледь не перехопив м'яч, але Когут все ж встиг вибито його

10 червня о 18:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У другому таймі Верес виглядає активніше та агресивніше.

61’

Шарай після прострілу у штрафний майданчик пробив злету - вище воріт.

10 червня о 18:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Балан пробив приблизно з 30 метрів - дуже неточно.

10 червня о 18:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Небезпечно!

Сад пробив з-за меж штрафного майданчика, метрів з 20-25. Когут відбив м'яч.

56’

Лебеденко після навісу намагався завдати удару головою з меж штрафного майданчика, але лише зачепив м'яч, після чого він пролетів поруч зі стійкою.

10 червня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Сад п'ятою віддав пас на хід Шалфєєву, Когут вийшов з воріт і забрав м'яч в ногах у гравця Металурга.

10 червня о 18:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Кльоц не зміг продовжити гру. Замість нього на поле вийшов Лебеденко.

10 червня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Сад у підкаті ззаду вдарив по ногах Кльоца.

10 червня о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Верес провів атаку, однак ніхто не зміг завдати завершального удару.

47’

Шалфєєв в центрі поля наступив на ногу Гагуну. Попередження.

10 червня о 18:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

10 червня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

10 червня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

МОМЕНТ!

Пасіч ледь не від центральної лінії поля віддав точну передачу на Гайдучика. Той прийняв м'яч на 11-метровій позначці та пробив - Найда врятував Металург!

10 червня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Блізніченко завдав удару здалеку м'яч влучив у гравця Металурга та полетів за межі поля.

10 червня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Останні 5-10 хвилин ініціативою володіє Металург. Гравці Вереса вимушені лише захищатися.

10 червня о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Маткобожик руками затримав Сидорова, який намагався втікти до воріт Вереса.

10 червня о 17:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

ГОООООООООООЛ!

Гравець Вереса втратив м'яч поблизу центральної лінії. Сидоров правим флангом на швидкості дійшов до штрафного майданчика, зробив передачу в центр на Сада, який точно пробив в нижній кут воріт.

10 червня о 17:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко

В низькому темпі триває матч. Верес через вилучення вимушений більше діяти без м'яча. Металург свої атаки будує повільно. Мабуть, підопічні Микитіна бояться помилитися та отримати контратаку. До вилучення, першій п'ять хвилин матчу, темп був вищим, передусім через активність гравців Вереса.

10 червня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Шалфєєв завдав удару здалеку - Когут спокійно забрав м'яч до рук.

10 червня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Небезпечно!

Шалфєєв завдав удару з-за меж штрафного майданчика - м'яч пролетів над дев'яткою!

10 червня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Поки що не помітно, що Металург грає в більшості. Верес у захисті діє надійно.

10 червня о 17:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

МОМЕНТ!

Пасіч пробив з-за меж штрафного майданчика, Байда відбив м'яч, першим на добиванні був Блізніченко. Після його удару Польовий врятував Металург, вибивши м'яч з лінії воріт.

10 червня о 17:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
12’

Білоцерковець завдав удару з-за меж штрафного майданчика. Когут спокійно забрав м'яч

10 червня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Після вилучення м'яч переважно тримається в центрі поля

10 червня о 17:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Металург виконав штрафний удар. Когут виручив Верес.

10 червня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

ВИЛУЧЕННЯ!

Сидоров з м'ячем мчав до воріт Вереса, Вовченко намагався вибити м'яч у підкаті, але влучив по ногах нападнику і збив його поблизу штрафного майданчика. Арбітр без вагань вилучив захисника Вереса.

10 червня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Небезпечно!

Кльоц виконав штрафний удар майже з лінії карного майданчика. М'яч пролетів над поперечиною!

10 червня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Перші дві хвилини м'ячем володіє Верес

10 червня о 17:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

10 червня о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

10 червня о 16:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

09 червня о 19:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У суботу, 10 червня, у Львові відбудеться матч плей-оф за право грати в Українській Прем'єр-лізі наступного сезону. На стадіоні «Україна» зустрінуться запорізький «Металург» та рівненський «Верес». Початок матчу призначено на 17:00.

«Металург» за підсумками сезону в Першій лізі посів четверте місце. Запорожці завершили чемпіонат двома мінімальними перемогами над конкурентами за право грати у плей-офф (львівські «Карпати» та «Епіцентр» з Кам'янця-Подільського) та нічиєю з тернопільською «Нивою».

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

«Верес» до завершального туру УПЛ підійшов на 14-му місці, маючи в активі 28 очок. У ньому підопічні Юрія Вірта перемогли «Інгулець» із села Петрове Кіровоградської області з рахунком 1:0. Однак це не допомогло, оскільки конкуренти також набрали залікові бали. Зрештою і «Верес», і «Інгулець» закінчили сезон у зоні перехідних матчів.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Металург» – «Верес».