1497
0
СК Дніпро-1

Найважливіші цифри минулого туру УПЛ – у нашому традиційному огляді

«Шахтар», розгромивши «Дніпро-1», завойовує 14-й чемпіонський титул, причому 10-й раз – достроково.

Гірники беруть гору над дніпрянами у всіх 4 зустрічах на своєму полі (м'ячі 11-2).

Помаранчево-чорні святкують загалом 4-ту вікторію поспіль (м'ячі 10-1), а в рідних стінах – 7-му (м'ячі 14-3).

Загальна безпрограшна серія донеччан досягає 17 матчів (+14=3), а домашня – 23-х (+20=3).

Підопічні Ігора Йовічевіча забивають 28 ігор кряду, а на своєму полі – 14.

550-й матч у кар'єрі проводить Тарас Степаненко (ЧУ – 341, КУ – 33, СК – 11, ЄК – 91, ЗУ – 74).

Артем Бондаренко стає автором 2000-го голу гірників у чемпіонатах України.

Тарас Степаненко забиває 30-й м'яч на клубному рівні (ЧУ – 21, КУ – 2, ЄК – 6), а Артем Бондаренко – 10-й за «Шахтар» (ЧУ – 9, ЄК – 1).

«Дніпро» перериває дві свої гольові серії: загальну – з 12 ігор та гостьову – з 17. Останній раз дніпряни залишалися на «сухому пайку» 12 березня 2023 року – 0:1 вдома з «Динамо», а в гостях 24 жовтня 2021-го - 0:2 з «Динамо».

Ігор Когут проводить 83-й матч в УПЛ у лавах «Дніпра-1» і стає новим рекордсменом клубу, обійшовши Олександра Назаренка.

Матч «Шахтаря» та «Дніпра-1» завершується трьома дисциплінарними «рекордами». За кількістю вилучень загалом – 6 та в одній команді – 4, а також за кількістю штрафу – 22 очки (3 – за вилучення, 1 – за попередження).

«Зоря», яка виграла у «Олександрії» 3-й раз поспіль, як загалом (м'ячі 7-1), так і в гостях (м'ячі 5-0), святкує 10-ту вікторію над чорно-жовто-зеленими в УПЛ.

Луганчани здобувають 3-тю поспіль перемогу на чужих полях (м'ячі 8-0).

Безнічийна серія чорно-біло-червоних досягає 14 ігор (+12-2), а суха гостьова – 310 хвилин.

Патрік ван Леувен святкує 20-ту вікторію у чемпіонатах України швидше, ніж будь-хто із закордонних тренерів, які не працювали з «Динамо» або «Шахтарем» – у 29-му матчі. Колишній рекорд 27-річної давнини німця Бернда Штанге («Дніпро»), нідерландець перевершує одразу на 8 ігор.

Втретє вражає ворота олександрійців Назарій Русин.

250-й матч у кар'єрі проводить Денис Мірошніченко (ЧУ – 232, КУ – 12, ЄК – 6).

«Динамо» бере гору над «Вересом» загалом 6-й раз поспіль (м'ячі 16-1), а на своєму полі – 3-й (м'ячі 8-0).

Кияни, які завдали 7-го розгрому рівнянам, здобувають 3-тю перемогу поспіль (м'ячі 11-1).

Біло-сині продовжують свою забивну серію до 11 ігор.

Ерік Рамірес стає автором 2000-го голу «Динамо» у чемпіонатах України, а Назар Волошин – 50-го у сезоні-2022/23 та 40-го у баталіях з «Вересом».

Суха серія Георгія Бущана сягає 470 хвилин.

«Верес» не може забити «Динамо» загалом 399 хвилин поспіль, а в гостях - 481.

Рівняни 15-й раз не реалізовують пенальті.

«Ворскла» 3-й раз поспіль виграє у «Колоса», як загалом (м'ячі 5-1), так і на своєму полі (м'ячі 6-0).

Полтавці здобувають 4-ту перемогу кряду (м'ячі 7-1), а ковалівці зазнають 4-ї поразки поспіль (м'ячі 1-9).

Біло-зелені проводять 250-й сухий матч у чемпіонатах України, у тому числі 10-й – у нинішньому сезоні.

Безнічийна серія «Колоса» досягає 10 ігор (+3-7).

«Металіст 1925», який 10-й раз поступився гостям в елітному дивізіоні, зазнає 10-ї поразки в сезоні-2022/23.

Підопічні Едмара проводять 10-й безгольовий поєдинок у рідних стінах.

Максим Задерака на 324-й хвилині перериває рекордну суху домашню серію «Металіста» 1925».

350-й матч у чемпіонатах України як гравець і тренер проводить Юрій Вернидуб (102 + 248).

«Металіст» проводить 300-й поєдинок на своєму полі.

Жовто-сині заробляють 4-й «бублик» поспіль (м'ячі 1-11).

Периця Огненович зазнає 10-ї поразки на тренерській посаді в УПЛ.

Єгор Демченко, який на 317-й хвилині перервав безгольову серію своєї команди, стає автором 450-го домашнього голу «Металіста».

М'яч, забитий Олегом Вишневським, виявляється 300-м, пропущеним жовто-синіми у рідних стінах.

Володимир Шаран стає 9-м тренером, який провів 250 матчів у чемпіонатах України (+78=73-99, 277-325).

Руслан Пономарь стає автором 50-го голу «Миная» в елітному дивізіоні.

Закарпатці переривають свою гостьову суху серію на рекордній 203 хвилині.

«Інгулець» вчетверте поспіль перемагає «Львів» (м'ячі 6-1).

Максим Ковальов перериває дві «рекордні» безгольові серії червоно-жовтих: загальну – на 756-й хвилині та гостьову – на 411-й.

«Інгулець», як і раніше, не знає промахів з 11-метрової позначки, реалізувавши 12 пенальті з 12.

Підопічні Сергія Ковальця проводять 10-й сухий матч цього сезону.

«Львів» піднімає планку двох особистих антирекордів, зазнавши загалом 12 поразок поспіль (м'ячі 5-25), а на своєму полі – 7 (м'ячі 1-12).

«Містяни» вносять ще дві поправки до таблиці клубних «здобутків», продовживши серію з пропущеними голами – до 14 матчів, а безнічийну – до 12.

Підопічні Анатолія Безсмертного обходяться без перемог 14 ігор кряду (=1-13), а без забитих м'ячів загалом 585 хвилин, а в рідних стінах – 484.

Вів Соломон-Отабор на 338-й хвилині перериває гостьову безгольову серію «Руха».

100-й матч у чемпіонатах України проводить Олександр Піхальонок («Дніпро-1»), 50-й – Таллес («Рух»), 1-й – Дмитро Годя («Верес»).

20-й м'яч в УПЛ забиває Юрій Климчук (перший у ворота «Чорноморця»), 15-й – Данило Сікан, 10-й – Олександр Скляр, 1-й – Руслан Паламар (у 8-й грі), Тимур Кораблін (у 10-й) та Єгор Демченко (у 30-й).

2-й дубль у елітному дивізіоні робить Юрій Климчук.

3-й матч поспіль не йде з поля без гола Назар Волошин.

3-й пенальті з 3-х реалізовує Максим Ковальов.

3-тю пенальтійську дуель із 12 виграє Георгій Бущан.

10-й сухий матч у чемпіонатах України проводить Андрій Кліщук.

80-й «гірчичник» заробляє для своєї команди у нинішньому сезоні Руслан Степанюк («Ворскла»), 60-й – Олександр Демченко («Чорноморець»).

130-й матч у елітному дивізіоні проводить арбітр Віталій Романов, 50-й – Максим Козиряцький.