Головні новини за 27 травня на Sport.ua

22742
1

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за суботу, 27 травня.

1. Світоліна – чемпіонка турніру в Страсбурзі! Еліна знищила Блінкову у фіналі. Українка у двох сетах декласувала представницю країни 404.

2. ОФІЦІЙНО. Ребров оголосив про відхід з Аль-Айна. Український наставник залишає посаду наставника клубу з ОАЕ.

3А. ЧС з хокею. Канада у напруженому матчі обіграла Латвію та вийшла у фінал. Латиші двічі вели в рахунку.

3Б. ЧС з хокею. Німеччина з камбеком обіграла США в овертаймі та вийшла у фінал. За золото змагатимуться збірні Німеччини та Канади.

4. Це провал року. Боруссія Д зіграла внічию та подарувала титул Баварії. Просто віддали чемпіонство.

5. Полісся – чемпіон Першої ліги, визначились учасники перехідних матчів. Команда Калитвинцева виграла чемпіонат.

6. З Мудриком та Забарним? Кого Ротань візьме на Євро-2023. Блогер Sport.ua Cергій Тищенко аналізує кадровий потенціал «молодіжки».

7. Дніпро-1 розглядав варіант не їхати на матч із Шахтарем. Названа причина. Дніпряни хотіли влаштувати протест після матчу з «Ворсклою».

8. ОФІЦІЙНО. Коноплянка пішов із Краковії. 33-річний українець став вільним агентом.

9. ОФІЦІЙНО. Чемпіон України 2022/23 зіграє у груповому раунді ЛЧ 2023/24. «Інтер» обіграв «Аталанту» в передостанньому турі Серії А.

10А. У жіночому турнірі Золотої Євроліги Україна обіграла Угорщину. В першому матчі групи С українські волейболістки у Будапешті перемогли господарок майданчика 3:1.

10Б. Чоловіча збірна України перемогла у стартовому матчі Золотої Євроліги. У трьох партіях підопічні Угіса Крастіньша завдали поразки збірній Північної Македонії.