| Оновлено 24 травня 2023, 20:40
7967
95

Зоря – Шахтар – 0:3. Текстова трансляція матчу

Слідкуйте за текстовою трансляцією центрального матчу 28 туру Української Прем'єр-ліги

7967
95
УПЛ

Українська Прем’єр-ліга. 28-й тур.

«Зоря» – «Шахтар» – 0:3

Судаков (5), Бондаренко (59), Келсі (83).

Шахов (32), Бражко (53).

Снурніцин (49).

«Зоря»: Сапутін, Імереков, Батагов, Бутко, Снурніцин, Вантух, Бражко (Дришлюк, 60), Шахов (Мишньов, 67), Булеца (Хахльов, 67), Антюх (Полегенько, 81), Русин (Сміян, 81).

Запасні: Кучерук, Турбаєвський, Почапський, Кисіль, Токар.

«Шахтар»: Трубін, Бондар, Степаненко, Судаков (Назарина, 77), Зубков, Сікан (Келсі, 81), Криськів (Топалов, 77), Бондаренко, Матвієнко, Конопля (Гочолеішвілі, 77), Ракицький (Джурасек, 84).

Запасні: Шевченко, Пятов, Тотовицький, Швед, Козік, Борячук, Корнієнко.

Арбітр: Олександр Шандор (Львів).

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ).

________________________________________________

Наші оцінки:

Заміни «Зоря»: Дришлюк - 5.5, Мишньов - 5.5, Хахльов - 5.5, Полегенько - 5.5, Сміян - 5.5.

Заміни «Шахтар»: Назарина - 5.5, Топалов - 6.5, Гочолеішвілі - 5.5, Джурасек - 5.5, Келсі - 6.5.

24 травня о 18:56 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +3

Батагов пробив здалеку - дуже-дуже високо полетів м'яч.

24 травня о 18:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди просто дограють матч. І так триває вже мінімум 15 хвилин.

24 травня о 18:53 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 3 хвилини

24 травня о 18:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Джурасек замінив Ракицького у складі Шахтаря.

24 травня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

ГОООООООООЛ!

Шахтар провів контратаку. Келсі одним дотиком замкнув передачу Топалова.

24 травня о 18:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

У складі Шахтаря Келсі замінив Сікана.

24 травня о 18:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

У складі Зорі Полегенько замінив Антюха, Сміян - Русина.

24 травня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
80’

Після розіграшу кутового Зубков намагався пробити по воротах, захисник заблокував, і м'яч полетів у штрафний майданчик верхом, Назарина пробив голою - Сапутін здійснив сейв.

24 травня о 18:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Футбол сьогодні, схоже, закінчився. Шахтар переважно пішки контролює м'яч. У Зорі, мабуть, закінчилися сили, щоб активно грати у відборі.

24 травня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Потрійна заміна у складі Шахтаря. Замість Судакова вийшов Назарина, замість Коноплі - Гочолеішвілі, замість Криськіва - Топалов.

24 травня о 18:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Шахтар контролює м'яч у дуже повільному темпі.

24 травня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Ще дві заміни у складі Зорі. Замість Булеци на полі з'явився Хахльов, замість Шахова - Мишньов.

24 травня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Булеца навісив з кутового, Ракицький вибив м'яч зі штрафного майданчика.

24 травня о 18:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Русин у штрафному майданчику виграв боротьбу у Бондара, але захисник в останній момент вибив м'яч і не дозволив завдати удару.

24 травня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

Заміна у складі Зорі. Замість Бражка вийшов Дришлюк.

24 травня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Бондаренко збільшує перевагу Шахтаря. Спочатку Бондаренко пробив з меж штрафного майданчика, захисник заблокував, і м'яч відскочив знову до Бондаренко, після чого опинився у Криськіва. Той відпасував на хід Бондаренку, який з центру штрафного майданчика пробив Сапутіна.

24 травня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
55’

Ракицький завдав удару зі штрафного метрів з 20-ти - трохи вище воріт.

24 травня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Бражко у підкаті ззаду вдарив по ногах Сікана.

24 травня о 18:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

ВИЛУЧЕННЯ!

Снурніцин вдарив ззаду по ногах Зубкова.

24 травня о 18:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Ракицький навісив зі штрафного, Бражко вибив м'яч головою.

24 травня о 18:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Русин і Матвієнко зіштовхнулись головами.

24 травня о 18:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

24 травня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

24 травня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

МОМЕНТ!

Штрафний удар виконала Зоря. Після навісу Імереков пробив головою - м'яч пролетів над поперечиною!

45’

МОМЕНТ!

Конопля увійшов з правого фангу у штрафний майданчик, відпасував під удар Судакову, але той не зміг пробити в боротьбі з захисником. Вийшла передача на дальню штангу на Криськіва, але півзахисник з близької відстані завдав удару повз ворота.

24 травня о 17:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

Вантух з лівого флангу зробив передачу в штрафний майданчик, м'яч після рикошету прилетів в руки Трубіну

24 травня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Бутко з правого флангу навісив у штрафний майданчик - Матвієнко вибив м'яч головою.

24 травня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Імереков намагався дальньою передачею вивести Антюха на ударну позицію - дуже неточно.

24 травня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Русин намагався прострілити у штрафний майданчик, Бондар в підкаті вибив м'яч на кутовий. Його розіграш не приніс дивідендів Зорі.

24 травня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Судаков з центра поля перевів на Зубкова, той прострілив у штрафний майданчик, захисник вибив м'яч.

24 травня о 17:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Снурніцин пройшов лівим флангом та прострілив у штрафний майданчик - захисник вибив м'яч.

24 травня о 17:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
32’

Шахов в центрі поля вдарив по ногах Бондаренка. Попередження.

24 травня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Приблизно 10 хвилин м'яч переважно знаходиться під контролем футболістів Шахтаря. Однак "гірніки" не поспішають в атаку.

24 травня о 17:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Конопля з правого флангу увійшов в штрафний майданчик та пробив - Сапутін зіграв надійно та забрав м'яч до рук.

24 травня о 17:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Зоря обрізалася в центрі поля. Шахтар провів атаку, однак завдати удару по воротах не вдалося.

24 травня о 17:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Судаков отримав пошкодження. Йому надають медичну допомогу.

24 травня о 17:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Булеца на півколі штрафного майданчика розвернувся і пробив по воротах - м'яч полетів по центру, Трубін парирував.

24 травня о 17:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Після розіграшу кутового Антюх головою пробив повз ворота.

24 травня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Небезпечно

Ледь не "привіз" гол Трубін. Спочатку воротар віддав неточну передачу, а потім після удару Русина зробив не дуже вдалий сейв - м'яч ледь не залетів в ближній кут воріт.

24 травня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Тепер вже Зоря виконала кутовий. Імереков намагався пробити головою, але він вийшов слабким, Трубін упіймав м'яч.

24 травня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
16’

Судаков з кутового віддав пас на лінію штрафного майданчика на Матвієнка, який завдав удару - трохи не вистачило влучності.

24 травня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Пресинг Зорі в цьому матчі поки не працює на відміну від попередніх матчів.

24 травня о 17:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

Сікан виграв боротьбу у Батагова в центрі поля, дійшов до штрафного майданчика та завдав удару в дальній кут - Сапутін упіймав м'яч.

24 травня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Кілька хвилин гра проходить у повільному темпі, переважно в центрі поля.

24 травня о 17:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Вантух мчав до воріт Шахтаря, Ракицький на підступах до штрафного майданчика класно вибив м'яч у підкаті.

24 травня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Судаков прострілив з правого краю штрафного майданчика - Сапутін перевів м'яч на кутовий.

24 травня о 17:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Дуже ефективно діє Шахтар у пресингу. Зоря не може пройти центр поля.

24 травня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Ще один удар Судакова - м'яч пролетів повз дальній кут воріт.

24 травня о 17:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

ГООООООООЛ!

Зубков пройшов правим флангом, відпасував на Судакова, який з лінії штрафного майданчика точно пробив в лівий від голкіпера кут воріт.

24 травня о 17:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Зубков з правого флангу змістився до кута воротарського майданчика та завдав удару - Сапутін спокійно впіймав м'яч.

24 травня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
3’

Криськів з правого флангу зробив передачу в штрафний майданчик, м'яч метушився від гравця до гравця, потім захисник вибив його в аут.

24 травня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

На першій хвилині Шахтар контролював м'яч на своїй половині поля.

24 травня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

24 травня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

24 травня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

24 травня о 16:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко

23 травня о 20:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 24 травня, відбудеться поєдинок 28-го туру чемпіонату України з футболу, в якому зустрінуться луганська «Зоря» та донецький «Шахтар». Початок матчу на київському стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського призначено на 17:00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

У другому колі чемпіонату «Зоря» демонструє яскравий, видовищний футбол. Стиль гри підопічних Патріка ван Леувена приносить чудовий результат. У весняній частині сезону команда виграла 11 разів у 12 матчах. Луганський клуб зараз посідає третє місце, але має шанси поборотися за чемпіонство. На фініші чемпіонату «Зорю» чекають матчі з «Шахтарем», «Олександрією» та «Минаєм».

«Шахтар» у другому колі грає не так яскраво, як "Зоря", але свої очки набирає стабільно. Це дозволяє «гірникам» зберігати лідерство у чемпіонських перегонах. Однак донецький клуб має найскладніший фініш серед команд, які претендують на нагороди. В останніх трьох турах підопічні Ігоря Йовічевича зіграють із «Зорею», «Дніпром-1» та «Ворсклою».

В Українській Прем'єр-лізі команди провели 48 матчів. У «Шахтаря» – 37 перемог, у «Зорі» – 7. Ще чотири рази було зафіксовано нічию. У матчі першого кола поточного чемпіонату команди не визначили сильнішого – 2:2.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Зоря» – «Шахтар».