Заміни «Рух»: Руніч - 7.0, Холод - 5.5, Квасниця - 6.0, Притула - 5.5, Роман - 5,5.

Заміни «Львів»: Михайлів В. - 5.5, Михайлів Р. - 5.5, Вишинський, Киричок, Михавко - б/о.

21 травня о 18:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

21 травня о 18:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Потрійна заміна у Львова. Киричок вийшов замість Сімініна, Вишинський - замість Ременяка, Михавко - замість Кузика.

21 травня о 18:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
85’

ГООООООООЛ!

Руніч увійшов у штрафний майданчик, пробив у ближній кут - Рибка парирував. М'яч відскочив ближче до центру штрафного, Руніч спокійно добіг до нього і точно пробив у дальній кут. Захисників поруч не було.

21 травня о 18:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Бугай завдав удару з півкола штрафного майданчика - в руки Паньківу.

21 травня о 18:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

У складі Львова замість Богунова вийшов Михайлів В., замість Вовкуна - Михайлів Р.

21 травня о 18:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Слюсар залишив поле. Роман вступув у гру.

21 травня о 18:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

ГОООООООЛ!

Руніч у центрі поля виграв боротьбу у Сасовського, добіг до штрафного майданчика та зробив передачу в центр на Квасницю, Сімінін намагався завадити Квасниці завдати удару та зрізав м'яч у власні ворота.

21 травня о 18:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Львів провів швидку атаку. Кузик прострілив у штрафний майданчик, Холод вибив м'яч.

21 травня о 18:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Квасниця з правого флангу увійшов у штрафний майданчик, але не зміг віддати точну передачу на партнера.

21 травня о 18:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
68’

Притула вийшов замість Мисика у складі Руха

21 травня о 18:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Руніч впав у штрафному майданчику у боротьбі з Богуновим. Порушення не було.

21 травня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Богунов навісив, Підгурський вибив м'яч зі штрафного майданчика.

21 травня о 18:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Львів провів контратаку. Ременяк увійшов у штрафний майданчик і заробив кутовий.

21 травня о 18:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
63’

Кузик зі своєї половини поля намагався втекти в контратаку, однак Кузик в ефектному підкаті відібрав м'яч у центрі поля.

21 травня о 18:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
60’

У складі Руха Кислиця вийшов на поле замість Альваренги.

21 травня о 18:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Знову допомогу надають Рибці. Щось не так з лівим ліктем. Однак голкіпер продовжить грати. Поки що.

21 травня о 18:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У другому таймі гравці Руха почали діяти швидше. Це дозволяє створювати більше напруги поблизу воріт Львова.

21 травня о 18:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
53’

Ременяк завдав удару з меж штрафного майданчика - повз ворота.

53’

Сапуга у штрафному майданчику замикав передачу з флангу. Удар в падінні вийшов слабким, Рибка спокійно забрав м'яч.

21 травня о 18:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Слюсар отримав пошкодження у зіткненні з Мильченком. Але продовжить гратию

21 травня о 18:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

Альваренга навісив з кутового, Рибка кулаками вибив м'яч зі штрафного майданчика.

21 травня о 18:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Лях прострілив у штрафний майданчик на Таллеса, той намагався завдати удару, але захисник заблокував.

21 травня о 18:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Рух намагався організувати атаку, однак захисники Львова не дали наблизитися до воріт.

21 травня о 18:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО

Заміни у перерві. В складі Руха замість Карабіна вийшов Руніч, замість Дідика - Холод.

21 травня о 17:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко

За ударами 4:2 на користь Руха. Тільки один удар в площину на дві команди за тайм.

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

45’ +3

Сімінін заробив штрафний на лівому фланзі. Кузик навісив у штрафний майданчик, Никитюк намагався пробити головою, але м'яч влучив у спину і полетів в інший бік від воріт.

21 травня о 17:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +2

Ременяк увійшов у штрафний майданчик та намагався прострілити - захисник заблокував.

21 травня о 17:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’ +1

Альваренга завдав удару з дальньої дистанції - в руки голкіперу.

21 травня о 17:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 2 хвилини

21 травня о 17:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
43’

Ременяк намагався пробити з-за меж штрафного майданчика. Удар не вийшов.

21 травня о 17:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Небезпечно

Слюбик навісив з правого флангу у штрафний майданчик, Сапуга головою продовжив передачу на Карабіна, а той пробив повз ворота.

21 травня о 17:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Рух виконав кутовий. Зовсім неточним вийшов навіс.

21 травня о 17:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На поле навіть виїхала машина з ношами. Однак Дідик своїм ходом залишив поле.

21 травня о 17:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
37’

Дідик на всьому ходу врізався у Ременяка. Дідик отримав пошкодження та попередження.

21 травня о 17:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Підгурський та ременяк зіткнулися головами у верховій боротьбі в центрі поля.

21 травня о 17:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди тримають м'яч переважно в центрі поля

21 травня о 17:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
30’

Альваренга зробив м'який навіс у штрафний майданчик, але не змогли гравці Руха пробити по воротах.

21 травня о 17:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
29’

Богунов збив Слюбика поблизу правої лінії штрафного майданчика. Стрибнув в ногу суперника Богунов.

21 травня о 17:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Рух виконав кутовий. Ніхто не зміг пробити головою.

21 травня о 17:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Підгурський на своїй половині поля віддав неточну передачу, м'яч опинився у штрафному майданчику, Ременяк "рабоною" відпасував в центр штрафного на Бугая, але той не зміг завдавти удару.

21 травня о 17:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Кутовий виконав Львів. Кузик навісив, але не зміг його партнер пробити по воротах.

21 травня о 17:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
19’

Після подачі з кутового Слюбик головою пробив вище воріт.

21 травня о 17:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Богунов зробив сильний пас низом у штрафний майданчик, Ременяк намагався переправити м'яч у ворота, але захисники ліквідували небезпеку.

21 травня о 17:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Мильченко отримав по ногах на лівому куті штрафного майданчика. Штрафний удар.

21 травня о 17:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Рибка впевнено зіграв на виході після закидання у штрафний майданчик у виконанні Альваренги

21 травня о 17:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Команди діють у повільному темпі. Моментів майже немає.

21 травня о 17:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Небезпечно

Слюбик з правого флангу навісив у штрафний майданчик, Сапуга пробив головою в дальній кут - зовсім близько до штанги пролетів м'яч.

21 травня о 17:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Продовжить гру воротар Львова

Рибка зіграв кулаком на виході та отримав пошкодження. Тримається за лікоть голкіпер.

21 травня о 17:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Карабін пробив з ходу з меж штрафного майданчика - ну дуже неточно.

21 травня о 17:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Ременяк на перших секундах завдав дальнього удару - дуже неточно.

21 травня о 17:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО

Якщо Львів сьогодні не виграє, то втратить шанси зберегти місце в УПЛ

21 травня о 17:01 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Цікаві факти:

70-й матч Руху в УПЛ;

200-й матч в УПЛ Сергія Сімініна (Львів).

21 травня о 16:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

21 травня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

20 травня о 17:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 21 травня, на «Арені Львів» відбудеться львівське дербі. Початок матчу 27-го туру Української Прем'єр-ліги між «Рухом» і ФК «Львів» заплановано на 17.00.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

Обидві команди перебувають на нижніх рядках турнірної таблиці. Якщо «Рух» ще має шанси зберегти місце в УПЛ, то становище «Львова» практично безнадійне.

«Львів» у 12 матчах другого кола не програв лише у двох. Програшна серія складає дев'ять матчів поспіль. «Рух» позаминулого туру несподівано крупно обіграв «Інгулець» і перервав свою безвиграшну серію з дев'яти матчів.

«Рух» і «Львів» грали один з одним чотири рази. Команди виграли по одному матчу, ще два поєдинки завершилися внічию. У матчі першого кола «Львів» переміг із рахунком 2:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Рух» – «Львів».

Теніс | 29 березня 2024, 04:39 5

Даніель Коллінс у двох сетах розгромила Катерину Александрову у півфіналі змагань