Ангеліна КАЛІНІНА: «Це був найдовший матч у моїй кар'єрі»

У напруженому чвертьфіналі українка виграла у 15-ї ракетки світу

13177
5
Getty Images/Global Images Ukraine. Ангеліна Калініна

​Друга ракетка України Ангеліна Калініна (WTA 47) вийшла до півфіналу ґрунтового турніру серії WTA 1000 у Римі, столиці Італії.

У напруженому чвертьфіналі українка виграла у 15-ї ракетки світу Беатріс Хаддад Майї (Бразилія).

Матч тривав 3 години та 41 хвилину та завершився у трьох сетах. Поєдинок став найдовшим у сезоні WTA.

Після матчу Ангеліна Калініна прокоментувала свою складну перемогу так:

«Почуваюсь чудово, але не відчуваю ні тіла, ні ніг. Я думаю, що це був найдовший матч у моїй кар'єрі. Дякую моєму тренеру. А також дякую тренеру з фізпідготовки, бо ця перемога – не лише моя. Моя частина – 50 відсотків, а 50 відсотків – мій тренер із фізпідготовки.

Я дуже добре почала, і думаю, це склалося у мінус, тому що я трохи розслабилася. Беатріс почала грати справді сильно, грала дуже агресивно, а я просто зупинилася після 5:2. Я розпочала агресивно, але потім почала втрачати гру. Вибачте, але якщо ви починаєте пхати м'яч, це не спрацює.

Звучить дуже банально – бийся, борись. Сьогодні йшлося про бойовий дух, бо дуже важко, коли ти програєш 0:3, бути впевненим і все ще вірити, що ти виграєш саме цей м'яч. Справа не в тому, щоб виграти сет, бо якщо так думати, дуже складно перейти від 0:3 до перемоги із рахунком 6:3».

У півфіналі Калініна зіграє з 12-ю ракеткою Веронікою Кудерметовою, яка виступає без прапора.