15 травня о 16:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Кутовий виконав Колос. М'яч вибили зі штрафного майданчика.

15 травня о 16:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Немає моментів. Олександрія не дозволяє розгулятися Колосу.

15 травня о 16:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко

82’

Копина збив Велетня. Попередження.

15 травня о 16:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
78’

Нарешті момент у Колоса. Попов зробив сильний простріл на середній висоті, Велетень на лінії воротарського майданчика намагався головою переправити м'яч у ворота, але удар не вийшов.

15 травня о 16:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Заміни у складі Олександрії. Замість Мустафаєва вийшов Матюшенко, замість Кулакова - Кобзар.

15 травня о 16:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Багато фолів сьогодні фіксує арбітр

15 травня о 16:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Ковалець у підкаті збив Попова і отримав жовту картку. Обидва футболісти опинилися на газоні, їм надавали допомогу лікарі.

15 травня о 16:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Нічого цікавого не відбувається на полі. Колос не може переломити хід зустрічі. Чимало спроб створити момент біля воріт Олександрії, але ударів немає.

15 травня о 16:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
69’

Жовта картка Попову за грубий фол проти Логінова.

15 травня о 16:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Михайленко не зможе продовжити гру через пошкодження. Замість нього на поле вийшов Кожушко.

15 травня о 16:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
66’

Заміни у складі Колоса. Замість Ільїна вийшов Велетень, замість Оріховського - Попов.

15 травня о 16:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Михайленко на газоні. Лікарі вийшли на поле.

У дуже низькому темпі триває гра. гравці Олександрії часто катають м1яч на своїй половині поля, зовсім не поспішаючи йти в атаку.

15 травня о 16:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Богданов грубо зіграв проти Скорко.

15 травня о 16:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
58’

Мякушко пробив з лівого кута штрафного майданчика - неточно.

15 травня о 16:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

За удар по ногах ззаду отримав попередження Михайленко.

15 травня о 16:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Поки що не зрозуміло, яким чином Колос планує відігратися. В активності підопічні Вишняка додали, але гольових моментів немає.

15 травня о 16:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
49’

Мірошниченко зі штрафного удару метрів з 25-ти пробив у ближній кут, Волинець намагався спіймати м'яч, але не зміг. На підборі першими були гості, після передачі у штрафний майданчик Ковалець завдав удару вище воріт.

15 травня о 16:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко
47’

Колос виконав кутовий. Логінов вибив м'яч в аут.

15 травня о 16:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО

15 травня о 16:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Заміни у перерві. У Колоса замість Лисенка вийшов Ісаєнко, замість Болбата - Мякушко.

15 травня о 15:50 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

15 травня о 15:48 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 2 хвилини

15 травня о 15:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Олександрія грає за рахунком. Нікуди не поспішає і тримає м'яч.

15 травня о 15:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Після навісу зі штрафного Мілько отримав м'яч близько до воріт, але удар з гострого кута виявився неточним.

15 травня о 15:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Мірошниченко збив Кравченка та отримав жовту картку.

15 травня о 15:39 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Логінов та Шевченко створили небезпеку у своєму штрафному майданчику. Логінов закривав м'яч корпусом, щоб його забрав голкіпер. Але Шевченко забарився з виходом, Логінова обікрав Кравченко та намагався зробити простріл - Шевченко перехопив.

15 травня о 15:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Знову Ковалець отримав пошкодження. Поки що вийшов за межі поля.

34’

Ковалець дійшов майже до штрафного майданчика, віддав ліворуч на Мірошніченка, той був на ударній позиції, але пробити не встиг, тому що завадив захисник.

15 травня о 15:34 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Без моментів поки що грають команди

15 травня о 15:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Мірошніченко потужно пробив зі штрафного удару - Волинець відбив м'яч кулаками.

15 травня о 15:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Чоботенко збив Михайленка, який наближався до штрафного майданчика.

15 травня о 15:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Ільїн завдав удару приблизно з 18 метрів - Шевченко у стрибку здійснив сейв.

23’

Олександрія перехопила м'яч у центрі поля, Мустафаєв увійшов в штрафний майданчик, на ударну позицію вивели Михайленко, але його удар заблокував захисник.

15 травня о 15:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Перший кутовий виконав Колос. Чоботенко намагався пробити по воротах з другого поверху, але удар не вийшов.

15 травня о 15:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Ільїн з правого флангу зробив простріл у штрафний майданчик, Лисенко намагався замкнути його, але захисник завадив.

15 травня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко
17’

Болбат сфолив в атаці. Ще жодного моменту не створив Колос біля воріт Олександрії.

15 травня о 15:17 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Ковалець отримав по ногах. Лікарі вийшли на поле, щоб надати допомогу.

15 травня о 15:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Безпорадно виглядає Колос в обороні. Дуже легко гості створюють моменти.

15 травня о 15:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

ГООООООООООООЛ!

Логінов ударом головою результативно завершив навіс з кутового. Точний удар у ближній кут воріт.

15 травня о 15:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
10’

Кулаков після навісу з правого флангу завдав удару головою з кута воротарьского майданчика. Волинець у ближньому куті відбив м'яч.

15 травня о 15:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Ковалець відкинув на Скурко, той пробив повз стінку і повз ворота.

15 травня о 15:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Перспективний штрафний заробила Олександрія. Кулакова збили поруч з пів колом карного майданчика.

15 травня о 15:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Тепер Михайленко майже без протидії вийшов на ударну позиції близько до воріт і пробив - Волинець парирував.

15 травня о 15:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Ковалець дійшов із м'ячем до лінії штрафного майданчика, дещо змістився до центру та завдав точного удару в лівий від голкіпера кут.

15 травня о 15:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко

На першій хвилині нічого цікавого не сталося. Команди володіють м'ячем в центрі поля.

15 травня о 15:03 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

15 травня о 14:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко

15 травня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко

15 травня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

14 травня о 18:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У понеділок, 15 травня, відбудеться матч 26-го туру чемпіонату України з футболу, в якому зустрінуться ковалівський «Колос» та ФК «Олександрія». Команди гратимуть на стадіоні «Колос» (Ковалівка, Київська область). Початок призначено о 15:00.

«Колос» минулого туру переміг «Верес» і перервав свою серію з трьох поразок. Загалом у другому колі ковалівський клуб виграв чотири рази, один раз зіграв унічию та п'ять разів програв. Якщо «Колосу» вдасться перемогти «Олександрію», то розрив між командами у турнірній таблиці скоротиться до трьох очок.

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live у Telegram Sport.ua

«Олександрія» протягом тижня зіграла з двома лідерами чемпіонату. Календарний матч із «Шахтарем» та пропущений поєдинок 1-го туру з «Дніпром-1» завершилися з однаковим рахунком 1:1. Підопічні Руслана Ротаня зіграли внічию у 9 із 12 матчів чемпіонату, які провели в 2023 році (у тому числі перенесені матчі з «Металістом 1925» і «Дніпром-1»). Ще у двох матчах «Олександрія» перемогла («Львів» та «Ворскла»), і в одному поступилася («Кривбас»).

«Колос» і «Олександрія» грали один з одним 8 разів. Команди здобули по три перемоги та двічі зіграли внічию. У матчі першого кола поточного чемпіонату «Олександрія» перемогла з рахунком 4:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Колос» - «Олександрія».