Олександрія розгромила Колос у матчі з трьома пенальті

Команда Юрія Гури виграла перший у сезоні матч на рідній арені

2811
1
УПЛ

Матч 11-го туру з «Колосом» став для «Олександрії» першим проведеним на рідному стадіоні «Ніка». На жаль, через повітряну тривогу зустріч розпочалася з 20-хвилинним запізненням. Зустріч сусідів за турнірною таблицею була за шість балів та обіцяла бути безкомпромісною.

Юрій Гура після поєдинку із «Шахтарем» (2:2) ухвалив рішення провести ротацію складу, випустивши з перших хвилин гри Шулянського, Ковальця та Дячука. Візаві тренера «Олександрії» Ярослав Вишняк виставив переможний склад, який у минулому турі обіграв «Верес» (2:0).

Зі старту активніше розпочали матч господарі поля. На 8-й хвилині зустрічі хавбек «Олександрії» Сергій Рибалка зважився на дальній удар та був винагороджений за сміливе рішення. Гарматний постріл метрів із 20-ти не залишив шансів Волинцю.

Ще до перерви підопічні Гури мали нагоду збільшити свою перевагу, але ударам Ковальця не вистачило точності. Кінець першої 45-хвилинки був за футболістами «Колоса», які закрили опонентів на протилежній половині поля. однак особливих дивідендів гостям це не дало. Основні події відбулися у другій половині гри.

Вже на 53-й хвилині арбітр призначив пенальті за гру рукою Бабогла. Хавбек «Колоса» Павло Оріховський холоднокровно реалізував одинадцятиметровий і зрівняв рахунок у матчі. Господарі відігралися через вісім хвилин. Після розіграшу кутового м'яч влучив у руку Безбородьку та арбітр призначив другий пенальті в матчі. До точки підійшов Третьяков і впевнено переграв Волинця.

Але на цьому бенефіс арбітра зустрічі не скінчився. Прорив Кожушка на лінії штрафного майданчика зупинив Мілько і Кривушкін, не вагаючись, втретє вказав на точку. Удар Рибалки довів рахунок до 3:1.

Пригнічені футболісти «Колоса» не встигли схаменутися, як рахунок у матчі став 4:1. Атаку «Олександрії» за участю Калитвинцева та Кожушка завершив Третьяков, який опинився у потрібний момент у потрібному місці.

Підопічні Гури впевнено довели матч до фінального свистка.