З асистом Циганкова. Жирона відігралася з 0:2 у матчі з Реалом Сосьєдад

Гра завершилася з рахунком 2:2

5777
8

У суботу, 13 травня, відбувся матч 34-го туру Ла Ліги між клубами «Реал Сосьєдад» та «Жирона». Гра завершилась із рахунком 2:2.

До 37-ї хвилини «Жирона» програвала з рахунком 0:2. Однак спочатку Ян Коуту скоротив відставання команди, а потім Крістіан Стуані зрівняв рахунок.

Український футболіст гостей Віктор Циганков вийшов у стартовому складі команди та провів на полі весь матч. Віктор відзначився асистом на Коуту під час першого взяття воріт. Це вже п'ятий асист українця у 15 матчах Ла Ліги. Також на його рахунку 3 голи.

На 87-й хвилині «Жирона» залишилася у меншості. З поля був вилучений Оріоль Ромеу, який отримав другу жовту картку.

Зараз «Жирона» посідає 7-ме місце в таблиці Ла Ліги, маючи в активі 48 очок після 34 турів. «Реал Сосьєдад» розташувався на 4-й позиції з 62 пунктами.