Олександр НАЗАРЕНКО: «Це 100% пенальті. І суддя мені це сказав»

Хавбек оцінив спірний момент

3242
29
ФК Дніпро-1. Олександр Назаренко

Хавбек «Дніпра-1» Олександр Назаренко оцінив матч чемпіонату України проти «Олександрії» (1:1). Гравець став учасником скандального епізоду, коли півзахисник заробив пенальті, який реалізував Артем Довбик.

«На мою думку, це 100% пенальті, бо суперник схопив за плече. І суддя у перерві мені це ж сказав, тому 100% пенальті. Чи міг я встояти? Можливо, але я стрибав і намагався дістати м'яч, а суперник мене завалив. Я відчув, як на мене поклали руку, потягли вниз і впав».

«Рефері це побачив та поставив пенальті. «Олександрія» – хороша команда, і «Шахтар» у них теж не зумів виграти. Шкода, що втратили два очки, але попереду ще є матчі», – сказав Назаренко.

(29)

Ротань оголосив заявку олімпійської збірної України на турнір у Франції
Футбол | 18 травня 2024, 19:45 19

У період із 30 травня до 17 червня українська команда візьме участь у турнірі Моріса Ревелло

Чемпіонат світу з хокею. Календар і результати матчів (оновлюється)
Хокей | 18 травня 2024, 10:00 1