Запасні: Шевченко, Пятов, Сікан, Джурасек, Топалов, Очеретько, Назарина, Борячук.

«Минай»: Бандура – Дмитрук, Нємчанінов, Мельник, Вітенчук, Кравчук (Байдал, 89), Рогозинський, Петько (Горін, 67), Твердохліб (Чуєв, 76), Коломоєць (Вишневський, 46), Трубочкін (Гечев, 76).

Запасні: Кемкін, Пеньков, Шишка, Паламар, Голуб.

Арбітр: Микола Балакін (Київська область).

Стадіон: «Минай» (село Минай, Закарпатська область).

Заміни «Шахтар»: Тотовицький - 6.0, Михайличенко - 5.5, Келсі - 5.5, Гочолеішвілі - 5.0, Назарина - б/о.

Заміни «Минай»: Вишневський - 6.0, Горін - 6.0, Гечев - 5.5, Чуєв - 5.5, Байдал - б/о.

03 травня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’ +2

Вітенчук завдав удару здалеку. М'яч летів у кут, але повільно. Трубін в падінні спіймав м'яч.

03 травня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Компенсовано 3 хвилини

90’

МОМЕНТ!

Трубін помилився, віддав передачу прямо на Гечева. Той намагався перекинути голкіпера, але зробив це занадто слабко та низько. Трубін впіймав м'яч.

03 травня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
89’

Келсі з меж штрафного майданчика не влучив у ворота.

89’

У Миная замість Кравчука вийшов Байдал.

88’

Судаков пробив у воротарський кут, але не влучив. Бандура зробив крок в інший бік, важко йому було б врятувати команду, якиби гравець Шахтаря влучив у ворота.

03 травня о 14:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Кравчук штовхнув у спину Бондаренка. Небезпечний штрафний у кількох метрах від лінії штрафного майданчика, правіше від центру.

86’

Минай намагався провести контратаку, але неточна передача зіпсувала її.

03 травня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Вишневський грубо зіграв проти Коноплі

03 травня о 14:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Чотири поспіль кутові виконав Шахтар.

82’

Після навісу з кутового у виконанні Тотовицького Бондаренко на дальній стійці не зміг переправити м'яч у ворота.

03 травня о 14:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Матвієнко з кутового закрутив м'яч у ворота - Бандура рукою перевів на кутовий!

03 травня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Тотовицький увірвався в штрафний майданчик і прострілив вздовж воріт, але Келсі не відчув епізод і не пішов на цю передачу.

03 травня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
76’

Заміни в складі Минаю. Гечев вийшов на поле замість Трубочкіна, Чуєв - замість Твердохліба.

03 травня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
74’

Твердохліб вийшов на ударну позицію ближче до правого кута штрафного майданчика, але Матвієнко заблокував удар.

03 травня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
73’

Келсі збив Бандуру, який був з м'ячем у руках.

03 травня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
71’

Також у Шахтаря замість Шведа вийшов Гочолеішвілі, Михайличенко - замість Ракицького.

03 травня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Замість Траоре на полі з'явився Келсі.

У другому таймі Минаю так само як в першому важко створювати моменти. Поки що жодної гольової можливості у закарпатців не було.

03 травня о 14:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

У складі Минаю замість Петька вийшов Горін.

03 травня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

Після кутового Траоре завдав удару в падінні - м'яч пішов повз ворота.

03 травня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Бандура був не згоден з тим, що випустив м'яч за межі полі, та дуже активно сперечався з суддями.

03 травня о 14:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

У Шахтаря Тотовицький вийшов замість Зубкова.

61’

Зубков з напівкола штрафного майданчика відпасував праворуч на Шведа, який пробив з гострого кута, але невдало.

03 травня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Гол Траоре у першому таймі

03 травня о 14:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Минай виконав штрафний майже з центрального кола. М'яч відскочив спочатку до Вітенчука, удар у якого з дальньої дистанції не вдався. Потім намагався пробити Вишневський, але також невдало.

03 травня о 14:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
56’

Конопля руками затримав опонента і зірвав контратаку Минаю.

03 травня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Як і в першому таймі суттєвою перевагою володіє Шахтар.

03 травня о 14:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Судаков пробив з меж штрафного - Кравчук у підкаті заблокував удар!

03 травня о 14:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
50’

МОМЕНТ!

Гірняки провели позиційну атаку. Траоре прийняв м'яч спиною до воріт на лінії в районі лівого кута штрафного майданчика, п'ятою відпасував на Зубкова, який пробив у ближній кут - Бандура ногою відбив м'яч!

03 травня о 14:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Шахтар контролює м'яч на початку другого тайму.

03 травня о 14:00 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У перерві Вишневський замінив Коломойця у складі Минаю.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

03 травня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’ +1

МОМЕНТ!!!

Дмитрук навісив зі штрафного з правого флангу. М'яч потрапив до Нємчанінова, той потужно пробив у поперечину, м'яч відскочив вниз і перетнув лінію воріт (судячи з повтору). Але арбітр гол не зарахував. VAR на цьому матчі не працює.

03 травня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
44’

МОМЕНТ!

Конопля завдав удару з дальньої дистанції у верхній кут воріт - Бандура витягнув м'яч!

03 травня о 13:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

Матвієнко відпасував на Бондаренка на лінію штрафного майданчика, той сильно пробив, але прямо туди, де стояв голкіпер - Бандура кулаками відбив м'яч.

03 травня о 13:42 Олександр Снітко Олександр  Снітко
40’

Зубков головою скинув м'яч у центр штрафного майданчика на Матвієенка, але той не зміг як слід завдати удару, і Бандура легко впіймав м'яч.

03 травня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

Матвієнко навісив з лівого флангу - Бандура на виході забрав м'яч.

03 травня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Матвієнко навісив з лівого флангу, Швед виграв верхову боротьбу та завдав удару - м'яч полетів трохи вище воріт.

03 травня о 13:35 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Зубков навісив з меж штрафного майданчика, Трубочкін намагався скинути головою м'яч голкіперу, але помилився - кутовий. Його розіграш завершився ударом Судакова з-за меж штрафного майданчика - вище воріт.

03 травня о 13:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Зубков проривався по центру ближче до штрафного майданчика, намагався відпасувати на Судакова, але захисник перехопив м'яч.

03 травня о 13:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

МОМЕНТ!

Траоре скинув на Судакова, який завдав удару метрів з 15-ти з лівого кута штрафного майданчика - м'яч влучив у ближню стійку!

03 травня о 13:28 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Швед отримав м'яч поблизу штрафного майданчика, в силовій боротьбі прорвався повз двох захисників, але пробити не зміг.

03 травня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

Дмитрук закинув м'яч на хід Коломойцу в штрафний майданчик, але того випередив захисник.

03 травня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Вітенчук отримав м'яч біля штрафного майданчика та завдав удару - повз ворота.

03 травня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Важко Минаю будувати атаки. Шахтар активно зустрічає суперника вже на його половині поля.

03 травня о 13:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Тривалу атаку провів Шахтар. Матвієнко навісив в район лінії воротарського майданчика, звідки Траоре головою пробив повз ворота.

03 травня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Кілька хвилин м'яч перебуває в районі центру поля.

03 травня о 13:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
13’

ГООООООООООООООЛ!

Швед віддав на хід Траоре у штрафний майданчик, той пробив з гострого кута, Бандура не виручив.

03 травня о 13:13 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Минай провів атаку. Коломоєць з лівого кута воротарського майданчика завдав удару головою. М'яч полетів повільно, Трубін без проблем упіймав його.

03 травня о 13:10 Олександр Снітко Олександр  Снітко
8’

Зубков завдав удару з-за меж штрафного майданчика - вище воріт

03 травня о 13:08 Олександр Снітко Олександр  Снітко
6’

Зубков отримав м'яч у центрі штрафного майданчика. Кравчук у підкаті завадив пробити гравцю Шахтаря.

03 травня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
4’

Минай намагався провести атаку. Твердохліб був у штрафному майданчику - його удар заблокував захисник.

03 травня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Горняки розіграли кутовий, Зубков навісив у воротарський майданчик, Бандура зіграв невпевнено, але захисники підстрахували.

03 травня о 13:02 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

03 травня о 12:21 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У середу, 3 травня, відбудеться поєдинок 24-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться донецький «Шахтар» та закарпатський «Минай». Матч пройде у с. Минай, на полі стадіону «Минай-Арена», розпочав о 13:00.

Колектив Ігора Йовічевіча продовжує гонитву за «золотими» нагородами за підсумками поточного сезону і на поточний момент відрив від найближчого переслідувача становить п'ять очок. Але «Дніпро-1» ще має матч у запасі, а вже наприкінці травня командам належить зіграти очну зустріч. Але ще до цього моменту все може кілька разів помінятись, оскільки «Шахтар» заходить до дуже непростої серії протистоянь, якій передуватиме гра проти команди, що ще не може бути впевнена в своїй участі в УПЛ наступного сезону. «Минай» не програвав у трьох матчах поспіль до цього, але й суперники там були дещо простішими.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Шахтар» – «Минай».