Ковтун – чемпіон Європи, Шахтар пішов у відрив в УПЛ, ліцензія Романчука

Головні новини за 16 квітня на Sport.ua

2242
0

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за неділю, 16 квітня.

1. Тепер без проблем. Шахтар знову обіграв Львів. Перемогу донецькому клубу приніс дубль Бондаренка.

2. Таблиця УПЛ. Шахтар іде у відрив, у наступному турі битва з Динамо. Команда Йовічевіча має +7.

3. Українець Ковтун став чемпіоном Європи зі спортивної гімнастики. 19-річний спортсмен виграв перше золото континентальної першості на дорослому рівні.

4. Ягупова з Фенербахче виграла Євролігу. У фіналі влаштували розгром +39. У фіналі «Фенербахче» розгромив турецьку команду «Чукурова» з рахунком 99:60.

5. Друга медаль за день. На ЧЄ-2023 Ковтун завоював бронзу на перекладині. Український гімнаст вже має три нагороди чемпіонату Європи в Анталії.

6. Середа завоював срібло на першому етапі Кубка світу зі стрибків у воду. Українець поступився тільки китайцю Хао Янгу.

7. Радівілов завоював медаль в опорному стрибку на чемпіонаті Європи. Ігор вдруге поспіль виграв нагороду на рівні континентальної першості.

8. ВІДЕО. Врізався у трамвай. Іммобіле потрапив у жахливу аварію, зламав ребро. У ДТП постраждали 12 людей, серед яких – пасажири та водій трамвая.

9. Романчук виборов 3-тю ліцензію на ОІ. У плаванні Україна здобула 5 путівок. На змаганнях у Стокгольмі українська збірна здобула 5 ліцензій.

10. Арсенал без Зінченка драматично втратив очки у матчі АПЛ. Знову 2:2 для команди Мікеля Артети.