Світоліна повернулася, Усику призначили суперника, у збірну сватають Біліча

5661
0
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Усик

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за понеділок, 3 квітня.

1. Валідольне завершення гри. Прометей насилу вийшов до півфіналу ЛЕБЛ. Українська команда на фарті обіграла естонський клуб «Віймсі» з рахунком 59:57.

2. WBA офіційно санкціонувала чемпіонський поєдинок між Усиком та Дюбуа. Тепер сторони боксерів мають 30-денний період для перемовин.

3. Перший матч за 12 місяців. Світоліна поступилася Путінцевій у Чарльстоні. Еліна у трьох сетах програла представниці Казахстану за 2 години та 48 хвилин.

4. Евертон вирвав нічию в Тоттенхема без Конте. Миколенко вийшов на 77-й хв. Перша гра «шпор» під керівництвом в.о. головного тренера Крістіана Стелліні.

5. Іменитий хорватський тренер може очолити збірну України. На посаду претендує Славен Біліч.

6. Чарльстон. Цуренко стартувала з упевненої перемоги. Українка віддала суперниці лише два гейми.

7. Перша перемога Ротаня, хет-трик Довбика, нічия Шахтаря. Найцікавіші події 19-го туру УПЛ – у нашому традиційному огляді.

8. Калініна у статусі фаворитки поступилася Калінській на старті турніру в США. Ангеліна не змогла показати свій найкращий теніс у грі проти тенісистки без прапора.

9. У Реброва є пропозиції від клубів із Ліги чемпіонів. Контракт з «Аль-Айном» діє до кінця червня.

10. Український дзюдоїст Бубир завоював бронзу на турнірі Grand Slam в Анталії. 21-річний Артем Бубир піднявся на п'єдестал пошани у ваговій категорії до 90 кг.