Українська команда на фарті обіграла естонський «Віймсі» з рахунком 59:57

11256
3
БК Прометей

3 квітня о 18:30 у Ризі відбувся 3-й матч 1/4 фіналу Латвійсько-Естонської баскетбольної ліги, в якому український «Прометей» насилу обіграв естонський клуб «Віймсі».

• Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Боротьба у чвертьфіналі тривала до двох перемог у серії. Перший матч відбувся 25 березня у Ризі, його виграв «Прометей» (91:69) та повів у серії (1:0). Друга зустріч, 1 квітня в Естонії, виявилася дуже напруженою. «Віймсі» вдома дав серйозний бій фавориту і зумів сенсаційно обіграти «Прометей» у другому овертаймі (107:105, 2 OT), заодно зрівнявши рахунок у серії (1:1).

Третій та вирішальний поєдинок склався для українського клубу дуже складно. Ослаблений травмами ключових гравців, «Прометей» непогано розпочав гру, але потім тривалий час поступався у рахунку і лише у 4-й чверті зумів вийти вперед.

Завершення матчу виявилося валідольним. На останній хвилині український клуб був попереду з різницею в два очки (59:57), а естонці мали в запасі заключну атаку. Спроба триочкового кидка від «Віймсі» з сиреною виявилася трохи неточною, м'яч влучив у дужку кільця, і «Прометей» на фарті вийшов до півфіналу.

«Прометей» встановив антирекорд сезону за набраними очками (59). До цього матчу найгіршим показником було 70 набраних очок у грі з «Брешією» в Єврокубку (а в ЛЕБЛ – 77 очок проти «Пярну»).

Фінал чотирьох відбудеться 7–8 квітня у Таллінні. «Прометей» у півфіналі зіграє з «Тарту» (Естонія). В іншій парі за вихід у фінал зустрінуться «Калев» (Естонія) та ВЕФ Рига (Латвія).