| Оновлено 02 квітня 2023, 15:39
60416
2

ВІДЕО. Українського бійця змусили зняти прапор України під час нагородження

Данило Заморило завоював золоту медаль міжнародного турніру імені Альгірдаса Шоцікаса

60416
2
screenshot

Українець Данило Заморило виграв золото на міжнародному турнірі класу А в Каунасі.

На змаганнях у Литві 1 квітня у фіналі вагової категорії 63,5 кг він переміг представника Казахстану Султана Муссінова.

Усі найяскравіші моменти доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Після бою на церемонію нагородження 21-річний представник Львівщини вийшов з прапором України на плечах. Проте вже за декілька секунд до нього підійшов представник організаторів і попросив прибрати прапор.

На цьому ж турнірі золоті нагороди виграли Юрій Захарєєв та Олександр Хижняк.