Головні новини за 23 березня на Sport.ua

29040
0

Пропонуємо ознайомитись з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за четвер, 23 березня.

1. Україна виграла спаринг у Брентфорда за три дні до битви на Вемблі. Матч синьо-жовтих проти англійського клубу проходив за зачиненими дверима

2А. Підсумки першого дня. Португалія знищила Ліхтенштейн із дублем Роналду. Зустріч між Словаччиною та Люксембургом завершилася у нульову нічию

2В. Два різні тайми, рекорд Кейна. Збірна Англії втримала перемогу над Італією. Команда Гарета Саутгейта успішно розпочала кваліфікацію до Євро-2024

2С. Суперники України. Північна Македонія обіграла Мальту. Північна Македонія стартувала у відборі з перемоги

3. Україна U-19 розгромила Румунію у відборі Євро. Попереду – дуель із Сербією. Підопічні Ігоря Москвичова виграли у суперника з рахунком 7:3

4А. Промоутер Ф'юрі підтвердив зрив переговорів з Усиком. Довгоочікуваного бою не буде

4В. ДЖОШУА: «Подивіться, через що проходить Усик. Це безумство». Британський боксер – про ситуацію з ймовірним боєм Усик – Ф'юрі

4С. Промоутер Ф'юрі вже знайшов виправдання: «Ніхто не знає, хто такий Усик». Воррен наполягає на фінансовому факторі

5. Костюк завершила виступи в Маямі, розгромно програвши Потаповій. Марта не змогла показати хороший теніс у грі з росіянкою

6. Кременчук стартував у фіналі плей-оф з яскравої перемоги над Соколом. Командам знадобився овертайм

7. ОФІЦІЙНО. Відсторонення російських і білоруських легкоатлетів продовжили. Найближчим часом World Athletics свою позицію переглядати не збирається

8. Плант проти Бенавідеса – ідеальний бій. Його не можна пропускати. У ринзі гарантовано буде гаряче

9. Фінансова та управлінська криза: як власник Інтера тягне клуб униз. Розповідаємо про труднощі віце-чемпіона Італії

10. Тимощук подав позов проти УАФ до Спортивного арбітражного суду. Екс-гравцеві збірної України не дає спокою рішення КДК УАФ, який забрав у нього всі регалії