16.03.2023 22:00 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 2:2 1 : 1

Ліга Європи. Арсенал із Зінченком вилетів від Спортінга по пенальті

Доля матчу 1/8 фіналу вирішилася в серії 11-метрових

5930
21
ФК Арсенал

Лондонський «Арсенал» припинив боротьбу у Лізі Європи на стадії 1/8 фіналу. Команда Мікеля Артети після нічиїх як у першій грі, так і у матчі-відповіді проти «Спортінга» програла в серії пенальті.

Українець Олександр Зінченко вийшов в основі «Арсенала» на матч та провів на полі усі 120 хвилин. У серії пенальті український хавбек не брав участі.

Граніт Джака відкрив рахунок на 19-й хвилині для господарів поля. У другому таймі Ерон Рамздейл вийшов далеко з воріт, і Педру Гонсалвеш влучним ударом з центру поля покарав голкіпера (1:1).

В серії 11-метрових Габріел Мартінеллі – єдиний, хто не зумів забити пенальті, Команда Олександра Зінченка вилетіла з єврокубків.