| Оновлено 15 березня 2023, 22:32
7151
0

З Мудриком, але без Мессі. Визначилася половина учасників 1/4 фіналу ЛЧ

Несподівана перемога «Челсі», провал «ПСЖ», розгром від «Бенфіки» та черговий виліт «Тоттенгема»

7151
0

7 та 8 березня відбулися чотири матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Першими чвертьфіналістами престижного європейського турніру стали: «Челсі», «Баварія», «Мілан» та «Бенфіка».

Лондонці несподівано пройшли «Боруссію» Дортмунд. У першому матчі «сині» програли з рахунком 0:1, проте на «Стемфорд Брідж» змогли здобути важливу перемогу – 2:0. Український вінгер «пенсіонерів» Михайло Мудрик не зіграв у матчі-відповіді.

Португальська «Бенфіка» не залишила жодного шансу «Брюгге». «Орли» за сумою двох зустрічей розгромили клуб із Бельгії з рахунком 7:1. Український форвард «Брюгге» Роман Яремчук у матчі-відповіді провів 62 хвилини і запам'ятався лише жовтою карткою.

«ПСЖ» знову залишається без трофею Ліги чемпіонів. За 10 років парижани чотири рази залишали турнір на стадії чвертьфіналу, один раз - півфіналу та фіналу та 5 разів - 1/8 фіналу. Цього року грізний клуб із Франції разом із зірками Ліонелем Мессі та Кіліаном Мбаппе із загальним рахунком 0:3 поступився «Баварії».

«Тоттенгем» вкотре вилетів з турніру і знову завершить сезон без трофея (якщо, звичайно, сенсаційно не виграє АПЛ). У 1/8 фіналу ЛЧ 2022/23 «шпори» програли «Мілану» перший матч в Італії, а на своєму полі нічого не змогли показати і розписали мирову з «россонері».

Наступні матчі 1/8 фіналу змагання пройдуть 14 та 15 березня відповідно. У першій ігровий день відбудуться матчі «Порту» – «Інтер» та «Манчестер Сіті» – «РБ Лейпциг», а в другий «Реал» – «Ліверпуль» та «Наполі» – «Айнтрахт».