08.03.2023 22:10 – FT 2-й матч. Результат першого матчу 0:1 0 : 0
Мілан Проходить далі
Матч розпочався на 10 хвилин пізніше через те, що автобуси команд запізнилися на стадіон

Getty Images/Global Images Ukraine

У середу, 8 березня, відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між «Тоттенгемом» і «Міланом». Гра завершилась із рахунком 0:0.

Перший поєдинок, що пройшов у Мілані, залишився за італійською командою – 1:0. За підсумками двох зустрічей «Мілан» вийшов до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

У ході матчу команди створили мінімум моментів. У першому таймі з цікавого було лише три жовті картки для футболістів «шпор», одну з яких отримав Крістіан Ромеро. У другому таймі на 77-й хвилині аргентинець отримав другий гірчичник та був вилучений з поля.

Цікаво, що очікувані голи (xG) цього матчу: «Тоттенгем» (0.47) – «Мілан» (1.37).