Гусєв знову одружився. Втретє
Ексхавбек вкотре одружився
![Гусєв знову одружився. Втретє](https://pic.sport.ua/images/news/0/15/87/orig_617503.jpg)
39-річний колишній півзахисник київського «Динамо», а нині один із тренерів команди Олег Гусєв знову одружився. Це вже третій шлюб ексгравця збірної України.
Наприкінці 2021 року Гусєв розлучився з Марією, з якою прожив у шлюбі 8 років. До цього Олег був одружений із Олесею.
Чергову дружину ексфутболіста звуть Валерія. Саме вона оприлюднила дані про весілля з Гусєвим, поділившись в Інстаграм відповідним спільним фото. Крім цього, у профілі дівчину підписано як Валерія Гусєва.
Олег Гусєв має сина Олексія від першого шлюбу. Гусєв-молодший вже має на своєму рахунку дебют у першій команді «Динамо» Київ у товариському матчі. Від другого шлюбу колишній гравець має доньку Олександру.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![Нездоланний бар'єр. Полісся й у другому матчі програло Олімпії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/middle_696821.jpg)
![Нездоланний бар'єр. Полісся й у другому матчі програло Олімпії](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696821.jpg)
Житомирський клуб завершив виступи на євроарені
![ФОТО. Крики болю. Гравця Динамо вивезли з поля під час матчу ЛЧ 2024/25](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/middle_696640.jpg)
![ФОТО. Крики болю. Гравця Динамо вивезли з поля під час матчу ЛЧ 2024/25](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696640.jpg)
Максим Дячук усім тілом приземлився на руку та отримав пошкодження у грі з Партизаном
![Перес відреагував на інтерес Ман Сіті до Луніна. Флорентіно ухвалив рішення](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/slider_696819.jpg)
![Перес відреагував на інтерес Ман Сіті до Луніна. Флорентіно ухвалив рішення](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/84/small_696819.jpg)
![Результати Q2 Ліги чемпіонів. Визначено всі пари 3-го раунду кваліфікації](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696653.jpg)
![Результати Q2 Ліги чемпіонів. Визначено всі пари 3-го раунду кваліфікації](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696653.jpg)
![Анонс Олімпіади на 1 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/slider_696652.jpg)
![Анонс Олімпіади на 1 серпня. Коли та в яких видах виступатимуть українці?](https://pic.sport.ua/images/news/0/17/83/small_696652.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![marko2020](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/166/thumb_393368.jpg)
![Kain_X_Rain](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/166/thumb_393368.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Fred14](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Chystyi_stavok](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/165/thumb_353186.jpg)
![shoko](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/165/thumb_353186.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/0/85/thumb_17171.jpg)
![sadandr](https://pic.sport.ua/images/users/0/0/85/thumb_17171.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![u6464u](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/58/thumb_371627.png)
![Кепа Ларисабродяга](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/58/thumb_371627.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/59/thumb_371916.png)
![Serhii P.](https://pic.sport.ua/images/users/0/9/59/thumb_371916.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![nivavn](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](/images/smiles/wink.png)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/144/thumb_348967.jpg)
![R1d3r](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/144/thumb_348967.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![xvalenok02](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Fred14](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![Zhez53](https://pic.sport.ua/images/users/thumb_dummy.jpg)
![](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/170/thumb_354113.jpg)
![Обсервер Влад](https://pic.sport.ua/images/users/0/8/170/thumb_354113.jpg)
![](/images/smiles/rofl.png)
![](/images/smiles/rofl.png)