Франція вийшла у фінал ЧС-2022, перемога Прометея, поразка Костюк

Головні новини за 14 грудня на Sport.ua

4363
0

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за середу, 14 грудня.

1. Без чергової сенсації. Збірна Франції впевнено обіграла Марокко. Чинні чемпіони світу продовжують захист титулу.

2. Визначилися команди, які у фіналі розіграють трофей чемпіонату світу. 18 грудня у вирішальному матчі зустрінуться збірні Аргентини та Франції.

3. Плюс 23. Прометей переконливо виграв у Єврокубку в команди Клуж-Напока. Український клуб завершив умовно домашній поєдинок у Ризі з рахунком 105:82.

4. Будівельник програв Хапоелю з Хайфи на старті другого раунду Кубка Європи. Київський клуб поступився на старті другого групового турніру з рахунком 71:81.

5. Історія Аксель Деспігелере: від секс-символу ЧС-2014 до вбивці тварин. Миле личко може винести на вершину слави, але вчинки здатні обрушити на дно…

6. ОФІЦІЙНО. Олександрія припинила співпрацю з головним тренером. Юрія Гуру відправили у відставку.

7. Костюк програла Таусон на турнірі у Ліможі. Українка мала шанси змінити перебіг поєдинку, але не вийшло.

8. Визначився. Мессі ухвалив рішення щодо майбутнього у збірній Аргентини. Нападник зробив вибір.

9. Трансфер буде. Журналіст назвав дату, коли Мудрик перейде в Арсенал. Все відбудеться на початку 2023 року.

10. CAS наступного тижня розгляне позов Шахтаря до ФІФА на 50 млн євро. «Гірники» мають намір вимагати від керівного органу світового футболу компенсацію.