Юрій Іванов додав 5 хвилин, і дніпряни вирвали перемогу на 90+5 хвилин

5003
5
ФК Рух Львів

Прес-служба львівського «Руху» звинуватила суддю матчу Юрія Іванова у поразці від «Дніпра-1» у матчі 7-го туру УПЛ (2:3), у якому гості вирвали перемогу на 90+5 хвилині.

ФК Рух: «Головний арбітр Юрій Іванов допоміг СК Дніпро-1 здобути перемогу у матчі з нашою командою.

У драматичному матчі 7-го туру УПЛ львівський «Рух» програв СК «Дніпро-1» з рахунком 2:3 після суперечливих рішень макіївського арбітра Юрія Іванова, який допоміг перемогти гостям.

Арбітр невиправдано компенсував до основного часу 5 хвилин, і за кілька секунд до фінального свистка дніпряни вирвали перемогу, на передачу з лівого флангу відгукнувся Логінов».