Шахтар пропустив найпізніший м'яч у єврокубках

Гірники упустили перемогу у матчі з «Реалом» на 90+5-й хвилині

864
1
Getty Images/Global Images Ukraine

М'яч, забитий захисником «Реала» Антоніо Рюдігером на 90+5-й хвилині, став найпізнішим, пропущеним «Шахтарем» у єврокубках у основний час матчів.

Раніше голкіперам гірників 5 разів доводилося виймати м’яч з сітки на 4-й компенсованій хвилині зустрічей. Причому в чотирьох випадках, як і в поєдинку з «вершковими», ці голи виявлялися вирішальними. 15 червня 2007-го та 30 вересня 2014-го помаранчево-чорні упускали перемогу у матчах із «Севільєю» (2:2) та «Порту» (2:2), а 1 жовтня 2010-го та 7 листопада 2012-го - нічию в баталіях з «Барселоною» (1:2) та «Челсі» (2:3).

До речі, гол Рюдігера став подвійно ювілейним для «Реала» - 40-м у зустрічах з українськими клубами та 20-м – в іграх із «Шахтарем».

Юрій ЛЯХОВЕЦЬКИЙ

Найпізніші вирішальні голи, пропущені українськими клубами в єврокубках (в основний час матчів)

Маркус РОЗЕНБЕРГ

90+6'

Діого ТОМАС

90+6'

Іван КРСТАНОВИЧ

90+5'

Ондрей ДУДА

90+5'

Сімон К'ЄР

90+5'

Йозеф ГУШБАУЕР

90+5'

Роман МУРТАЗАЄВ

90+5'

Лої ОПЕНДА

90+5'

Антоніо РЮДІГЕР

90+5'

1:1

ЛЧ - Ліга чемпіонів; ЛЄ - Ліга Європи; ЛК - Ліга конференцій; ГТ - груповий турнір; КР2 - другий кваліфікаційний раунд; КР3 - третій кваліфікаційний раунд; КР4 - четвертий кваліфікаційний раунд.