«Львів» (заміни): Шишка – 6,0, Ременяк – 6,0, Никитюк – б/о, Вовкун – б/о.

25 вересня о 14:58 Олександр Снітко Олександр  Снітко

25 вересня о 14:55 Олександр Снітко Олександр  Снітко

Пенальті не буде, бо це арбітр помилився, зафіксувавши гру рукою в голкіпера.

25 вересня о 14:54 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’ +3

ПЕНАЛЬТІ! Заблокував рукою постріл Кулієва з правого флангу в порожні ворота.

90’ +1

ГГГГГГГГГГГОООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ! Васильєв отримав скидання подачі зі штрафного з правого флангу до ближнього кута воротарського, звідки пробив у дев'ятку!

25 вересня о 14:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Мінімальний обсяг компенсованого арбітром часу становитиме шість хвилин.

25 вересня о 14:51 Олександр Снітко Олександр  Снітко
90’

Вітенчук збив Бойка на лівому фланзі захисту.

89’

Нич забився під час боротьби в центрі поля.

25 вересня о 14:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
87’

Над воротами пробив Васильєв головою на завершення подачі з правого кута штрафного від Грисьо.

25 вересня о 14:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
86’

Горіна попередили за фол у верховій боротьбі біля центральної лінії.

25 вересня о 14:45 Олександр Снітко Олександр  Снітко
84’

Рогозинський вийшов замість Трубочкіна.

25 вересня о 14:44 Олександр Снітко Олександр  Снітко
83’

Замість Хахльова вийшов Селезньов.

25 вересня о 14:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
81’

Фол від Колесника на лівому фланзі атаки під час закидання.

25 вересня о 14:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко
79’

Вище воріт запустив м'яч Немчанінов дальнім пострілом із лівого флангу.

25 вересня о 14:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
77’

Крушинського замінив Никитюк.

77’

Ременяка замінив Вовкун.

25 вересня о 14:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
75’

Пошкодження в Крушинського за підсумком його ж спроби сфолити проти Колесника.

25 вересня о 14:33 Олександр Снітко Олександр  Снітко
72’

МОМЕНТ! Потужний постріл у дальній кут від Хахльова зі входу до правого флангу штрафного Пономаренко потягнув на кутовий!

25 вересня о 14:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
70’

Воробчака замінив Голуб.

68’

Трубочкін попереджений.

25 вересня о 14:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
67’

Бусько дістав відкладене попередження за фол на чужій половині.

25 вересня о 14:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
65’

МОМЕНТ! Ременяк забрав відскок перед чужим штрафним від подачі з лівого флангу, після чого пробив під поперечину, але голкіпер перевів на кутовий.

25 вересня о 14:26 Олександр Снітко Олександр  Снітко
64’

Паламар штовхнув у спину Бойка на правому фланзі захисту.

25 вересня о 14:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
62’

Паламар невдало виконав постріл зі входу до правого флангу штрафного.

25 вересня о 14:22 Олександр Снітко Олександр  Снітко
59’

Навіс із лівого флангу Муравський перевів головою до ауту.

25 вересня о 14:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
57’

Вишневського замінили на Колесника.

57’

Твердохліба замінив Паламар.

25 вересня о 14:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
54’

Хахльов занадто швидко виконав подачу зі штрафного з лівого флангу.

25 вересня о 14:15 Олександр Снітко Олександр  Снітко
52’

МОМЕНТ! Подача зі штрафного з правого флангу була продовжена Твердохлібом на дальню стійку, де Кулієв замикав головою, але просто не влучив у правий кут!

25 вересня о 14:14 Олександр Снітко Олександр  Снітко
51’

Фол проти Воробчака на правому фланзі атаки.

25 вересня о 14:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
48’

Від Мильченка в центрі поля відмахнувся Вишневський.

25 вересня о 14:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
46’

Ніхто не мав змоги замкнути занадто високу подачу Гончара з правого флангу.

25 вересня о 14:07 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

25 вересня о 13:52 Олександр Снітко Олександр  Снітко

ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

25 вересня о 13:49 Олександр Снітко Олександр  Снітко
45’

Щонайменше, командам належить зіграти в цьому таймі ще три хвилини.

25 вересня о 13:47 Олександр Снітко Олександр  Снітко
42’

МОМЕНТ! Горін у падінні завершив подачу штрафного з правого флангу від Хахльова ударом головою повз ближню стійку.

25 вересня о 13:46 Олександр Снітко Олександр  Снітко
41’

Пономаренко побіг на вихід за межі штрафного до лівого флангу захисту, де збив Твердохліба.

25 вересня о 13:43 Олександр Снітко Олександр  Снітко
39’

ВИЛУЧЕННЯ! Шишка отримав другу картку за підкат проти Вітенчука на чужій половині.

25 вересня о 13:41 Олександр Снітко Олександр  Снітко
36’

Чогось дали картку Шишці за накладання проти Твердохліба на правому фланзі атаки під ас прийому м'яча.

25 вересня о 13:38 Олександр Снітко Олександр  Снітко
34’

Кулієв влучив по ногах Крушинського під час підкату на правому фланзі захисту.

25 вересня о 13:37 Олександр Снітко Олександр  Снітко
33’

Не втримався на ногах Мильченко, коли обіграв суперника біля входу до лівого флангу штрафного.

25 вересня о 13:36 Олександр Снітко Олександр  Снітко
31’

Кулієв прокинув повз Муравського на лівому фланзі атаки, а той зупинив його руками.

25 вересня о 13:32 Олександр Снітко Олександр  Снітко
28’

Замість Бугая на полі з'явився Ременяк.

25 вересня о 13:31 Олександр Снітко Олександр  Снітко
27’

Травмував гомілкостоп Бугай під час зіткнення з голкіпером у попередньому епізоді.

25 вересня о 13:30 Олександр Снітко Олександр  Снітко
26’

МОМЕНТ! Бугай отримав пас із глибини поля на хід до правого флангу штрафного, але переграти Пенькова не зумів.

25 вересня о 13:29 Олександр Снітко Олександр  Снітко
25’

Скидання грудьми подачі з лівого флангу від Бугая для Шишки завершилось дальнім ударом вище воріт.

25 вересня о 13:27 Олександр Снітко Олександр  Снітко
24’

Грисьо з правого флангу виконав навіс на дальню, де Нич сфолив проти Воробчака.

25 вересня о 13:25 Олександр Снітко Олександр  Снітко
22’

Легенька злива почалась.

25 вересня о 13:24 Олександр Снітко Олександр  Снітко
20’

Дальній пас Крушинського на лівий фланг атаки запустив м'яч до ауту.

25 вересня о 13:23 Олександр Снітко Олександр  Снітко
18’

Немає швидкостей наша гра. М'яч під контролем обох команд біля центральної лінії.

25 вересня о 13:19 Олександр Снітко Олександр  Снітко
15’

Навіс зі стандарту з правого флангу пішов до рук Пенькову.

25 вересня о 13:18 Олександр Снітко Олександр  Снітко
14’

Грисьо був збитий під час просування правим флангом атаки фолом Хахльова.

25 вересня о 13:16 Олександр Снітко Олександр  Снітко
11’

Подача зі штрафного з лівого флангу від Васильєва на протилежний кут воротарського була засильною для Крушинського.

25 вересня о 13:12 Олександр Снітко Олександр  Снітко
9’

Замість Мишенка гратиме Шишка.

8’

Мишенку готують заміну, а тим часом подача зі стандарту була невдалою.

25 вересня о 13:11 Олександр Снітко Олександр  Снітко
7’

Мишенко був збитий на лівому фланзі атаки фолом Твердохліба.

25 вересня о 13:09 Олександр Снітко Олександр  Снітко
5’

Гончар просувався правим флангом атаки, проте суперник закрив для нього шлях.

25 вересня о 13:06 Олександр Снітко Олександр  Снітко
2’

Твердохліб біля центрального кола був збитий Васильєвим на прийомі м'яча.

25 вересня о 13:05 Олександр Снітко Олександр  Снітко
1’

Пресинг від Львова на чужій половині з перших хвилин.

25 вересня о 13:04 Олександр Снітко Олександр  Снітко

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

25 вересня о 12:40 Олександр Снітко Олександр  Снітко

24 вересня о 15:20 Олександр Снітко Олександр  Снітко

У неділю, 25 вересня, відбудеться поєдинок 1-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому змагатимуться закарпатський «Минай» та ПФК «Львів». Матч пройде у с. Минай, на полі стадіону «Минай-Арена», розпочав о 13:00.

Навіть після чотирьох турів в УПЛ залишаються команди, які ще не встигли перемогти у новому розіграші чемпіонату, проте перервати невдалу серію підопічних Олега Дулуба у грі проти футболістів Володимира Шарана буде досить складно. «Минай» не був готовий стартувати у відведені терміни, тому ми й спостерігатимемо за грою першого туру прямо посеред міжнародної паузи.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Минай» – ПФК «Львів».