Перша поразка Арсенала в АПЛ, Ферстаппен виграв у Нідерландах

Головні новини за 4 вересня на Sport.ua

1562
0

Пропонуємо ознайомитися з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за неділю, 4 вересня.

1. МЮ завдав першої поразки Арсеналу. Зінченко відіграв 74 хвилини. Дубль оформив Маркус Рашфорд, у дебютній для себе грі забив Антоні.

2. Знову без перемоги. Чорноморець та Інгулець поділили очки. Роман Григорчук навіть в Одесі не зміг привести команду до перемоги.

3. Ферстаппен виграв у Нідерландах, Расселл на подіумі, невдача Феррарі. На подіумі представники Ред Булла, Мерседеса та Феррарі.

4. Вернидуб і Дулуб поділили очки. Кривбас та Львів один одному не забили. Здобути першу перемогу в чемпіонаті команди не змогли.

5. Євробаскет. Два овертайми Німеччини та Литви, поразки Іспанії та Словенії. Результати у групах A та B.

6. Зінченко отримав найгіршу оцінку в Арсеналі за матч проти Ман Юнайтед. Дії українця, котрий зіграв 74 хвилини, оцінені в 5.9 порталом WhoScored.

7. Шахтар вирушив до Німеччини на матч ЛЧ. Йовічевіч назвав заявку. Тренер взяв усіх футболістів.

8. Збірна України U-19 стартувала на футзальному Євро з вольової перемоги. Українцям у матчі проти Хорватії вдалося відігратися з рахунку 1:4.

9. Катерина Володько програла фінал 25-тисячника ITF у Португалії. Українська тенісистка лідирувала у фінальному сеті, але втратила перевагу.

10. Четверта перемога України достроково вивела її до фінальної частини Євро. Наші волейболістки легко обіграли в гостях Португалію та вирішили головне завдання.