Збірна України U-19 стартувала на футзальному Євро з вольової перемоги

Українцям у матчі проти Хорватії вдалося відігратися з рахунку 1:4

2741
1
УАФ

Сьогодні в іспанському Хаені стартувало Євро-2022 з футзалу (U-19). Юнацька збірна України розпочала свій виступ у фінальному турнірі матчем із Хорватією.

Відкрила рахунок у матчі-відкритті турніру саме збірна України — Дичук відзначився вже на 32-й секунді. Утім, далі в першому таймі забивали лише хорвати — Йосипович, Пест-Мундваль, Сушац та Чичич допомогли своїй команді піти на перерву з перевагою в три м'ячі. 1:4. Хоча зазначимо, що у нашої команди моментів не бракувало — могли забивати той самий Дичук, Квасній, Британ.

У другому таймі українці мобілізувалися, додали обертів, що втілилося в м'ячі Малиновського й Кваснія упродовж 10-ти секунд та голи Семенченка, Сметаненка і знову Кваснія, в активі якого опинився дубль. Неймовірний камбек! У підсумку — 5:0 за тайм і 6:4 загалом.

Завтра наша збірна проведе свій другий поєдинок — із румунами.

Євро-2022 (U-19) з футзалу. Фінальний турнір

Група А. 1 тур

Україна — Хорватія — 6:4 (1:4)
Голи
: Дичук (1), Малиновський (28), Квасній (28, 38), Семенченко (31), Сметаненко (37) — Йосипович (5), Пест-Мундваль (8), Сушац (18, дабл-пенальті), Чичич (19).

Україна: Хомяк — Британ, Дичук (к), Квасній, Ткачук; Гуйван, Дяченко, Семенченко, Лутай, Скибчик, Малиновський, Сизик, Калашник, Сметаненко.

Хорватія: Врдоляк — Циглер, Чичич, Сушац (к), Йосипович; Вукосав, Борчич, Драгіцевич, Дуркович, Говорко, Лазич, Пест-Мундваль, Артич, Зоротович.

Кріс САТТОН: «Із Зінченка зробили цапа-відбувайла»
Футбол | 19 квітня 2024, 08:45 5