Дерев’янченко не претендує на титули і вийде на бій з Конлі без тиску
Українцю важливо в черговий раз не програти
Сергій Дерев’янченко повертається після чергової поразки – третьої поспіль і четвертої у кар’єрі. Суперник – молодий американець без особливих зазіхань на титули. Хлопець зі схожим рекордом та навіть ідентичними поразками.
Загалом, бій задля роботи, а не досягнень. Навряд чи варто розраховувати, що Сергій взагалі повернеться до титульних шансів.
Дерев’янченко програв три з трьох останніх поєдинків. Втратив всі шанси, що були, і тепер боксуватиме з ноунеймом
Сергій Дерев’янченко – один із найбільш близьких українців до світових титулів за останні роки. В період з 2018-го по 2021-й роки українець відбоксував за пояси аж чотири рази, але всі поєдинки програв. І нехай деякі з поразок були близькими, а деякі – спірними, проте факт залишається фактом.
У 2018 році Сергій вперше вийшов на титульний шанс – в поєдинку проти Даніеля Джейкобса. Апріорі один з найскладніших суперників для українця: габаритний, але при цьому розумний та одночасно сильний. Той поєдинок – один з найкращих для американця, але і Сергій був достатньо потужним. Попри нокдаун на перших хвилинах поєдинку, Дерев’янченко не здався, боровся, і хоч і програв, зробив це у близькому бою – розділеним рішенням суддів (один з бокових побачив перемогу українця 114-113).
Потім було невпевнене повернення проти Кулькая та яскрава битва з Головкіним. Там Сергій мав перемагати. Або, як мінімум, не програвати. Геннадій виявився більш зручним для українця. У розміни зривався більше за Джейкобса і пропускав там активніше. Так, Головкін бив жорсткіше, але менше. На два-три потужні влучання казаха українець відповідав 5-6 менш важкими, але достатньо потужними ударами.
Але суддям то було не вигідно – маячив третій бій проти Канело, контракт з DAZN на багато мільйонів, тому перемога у близькому протистоянні пішла туди, куди треба – одноголосно Головкіну.
Сергію було важливо повернутись впевнено, щоб добитись прориву, але він одразу вийшов на поєдинок за титул. Чесно кажучи, не найкращий вибір. По-перше, такі поєдинки, як проти Головкіна, просто так не проходять. Треба повертатись плавно, тим більше, у такому віці. По-друге, Джермалл Чарло – це як Джейкобс, тільки гірше. Ще більший, з довшими руками та розумніший.
Взяти такого опонента можна було хіба тільки силою та витривалістю, поєднаною із навичками. І то, якщо стрибнути вище за свої можливості. Дерев’янченко не стрибнув. Загалом Сергій провів хороший поєдинок. Він був достатньо рухливим, жорстким та впертим, але просто суперник – занадто хороший та незручний спортсмен.
Повернення після цього поєдинку також не вдалось. Сергію підібрали нормального візаві – не сильно важкого, не занадто слабкого. Такого, якого треба було виставляти проти нього після поразки Головкіну. Карлос Адамес – нормальний візаві. Молодий, має поразку, має габарити та навички, але без перегинів, як у Джейкобса та Чарло.
Перемога над ним могла б як мінімум залишити українця у топ-5 рейтингу, а то й знову наблизити до чемпіонських шансів. Особливо, дострокова. В реальності ж усе вийшло по-іншому.
Дерев’янченко не впорався. Адамес виявився занадто спритним, щоб не давати українцю влучати та одночасно ловити того на контратаках. Сергій намагався наблизитись, але прикладатись регулярно не вийшло, і все скотилось у гонку за більшим Карлосом. В результаті, перемога домініканця рішенням більшості суддів – один боковий дав нічию 95-95, інші двоє – перемогу Карлоса.
Наступний суперник – просто робота для Сергія. Але поразка стане катастрофою.
Фактично, поразка від Адамеса – поганий знак. Українцю 36 років, три титульні шанси програні, як і поєдинок-повернення після фіаско. Чемпіонам взагалі не до Сергія – у всіх свої плани на найближче майбутнє, в якому Сергію немає місця.
Бій проти Джошуа Конлі – вперше за довгий час без планів на майбутнє. Просто бій проти просто суперника
Частково, можливо, це і добре. Нарешті можна без тиску вийти і побоксувати. Ніхто нічого не очікує – просто зроби добре те, що справді можеш.
Конлі – точно гірший боксер за Адамеса. По-перше, він програв Карлосу. По-друге, він не такий габаритний, не вміє так само комбінувати і взагалі часто працює другим номером. Джошуа не сильно більший за Сергія – теж плюс, як і попередній аргумент.
Це точно не легка прогулянка, тому що в 36 років таких вже бути не може. Все-таки, суперник боксує вдома, він молодший аж на шість років і перемога навіть над таким Дерев’янченком точно підніме Конлі в рейтингах.
Але Сергій виходить відпочивши і добре підготувавшись. І він у всьому кращий за візаві. Може розумно давити там, де суперник любить працювати другим номером. Має шанси і в рубці, і в позиційній боротьбі. Цікаво і весело.
Безумовно, поразка поставить остаточний хрест на Сергії. Просто тому що стільки разів поспіль програвати не можна. А у 36 років – тим більше. Але і перемога не підкине українця до титульного шансу.
Просто поєдинок, в якому просто треба зробити теперішній максимум і сподіватись, що цього вистачить. Поєдинки Дерев’янченка завжди веселі, тому варто очікувати класного боксу.
Поєдинок Сергій Дерев’янченко – Джошуа Конлі відбудеться в ніч проти неділі, 31 липня, у Брукліні (США). Орієнтовний початок бою – 06:00 за київським часом.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
Sport.ua пропонує увазі читачів розклад та результати матчів WTA Finals
Чвертьфінальні поєдинки відбудуться на початку квітня 2025 року