Підтримати українських військових та людей, які постраждали через війну
Професійний бокс
| Оновлено 26 грудня 2024, 00:01
43328
33

Олександр Усик – Тайсон Ф’юрі 2. Прогноз і анонс на бій

Складне випробування для українського чемпіона

| Оновлено 26 грудня 2024, 00:01
43328
Олександр Усик – Тайсон Ф’юрі 2. Прогноз і анонс на бій
Getty Images/Global Images Ukraine. Олександр Усик і Тайсон Ф’юрі

Офіційний спонсор трансляції бою Усика та Ф’юрі на MEGOGO — ліцензійний букмекер GGBET. Бренд підтримує український спорт, створює унікальний контент для фанів та розвиває культуру відповідальної гри. Слідкуй за легендарними моментами поєдинку Усик - Ф'юрі та тримай лінію боксу з GGBET!

21 грудня в Ер-Ріяді, Саудівська Аравія, відбудеться титульний поєдинок у надважкій вазі. Чемпіон WBA, WBC, WBO та IBO українець Олександр Усик захищатиме пояси в бою проти колишнього об’єднаного чемпіона світу Тайсона Ф’юрі. Реванш, на який не те, щоб чекали, але який необхідно було зробити.

Чи зміниться щось у повторній зустрічі? Хто є фаворитом та для чого вони зустрічаються ще раз – розповідаємо сьогодні.

Усик побив Ф’юрі, але виходить на реванш. Проти нього буде навіть організатор турніру

Перший поєдинок Олександра Усика проти Тайсона Ф’юрі був величезним. Складно згадати щось більше у надважкій вазі за останні багато років. Настільки багато, що підрахунок йде на понад двадцять.

Світ дочекався протистояння, а потім отримав щире задоволення від того, що відбувалось у ринзі. Поєдинок дійсно склався. У ньому була емоція, був якісний бокс, нокдаун та завершення, яке обговорювали.

При цьому була і справедливість. Двадцять п’ять років тому зі справедливістю склалось не одразу – Леннокс Льюїс спочатку отримав нічию у повністю виграному протистоянні з Холіфілдом. І лише у реванші здобув перемогу.

Сказати, щоб друге протистояння прямо напрошувалося, не можна. Тайсон і його команда намагались і намагаються досі пояснити всьому світу, що все було дуже близько. Кажуть, що, якби не нокдаун, Усик програв би. А Френк Воррен взагалі недавно сказав, що й нокдаун рахувати було не варто.

Проте, насправді, після того бою не було жодної людини, яка б хотіла бачити другий поєдинок в обов’язковому порядку. Все через те, що Олександр усе довів. Він переміг британського тоді ще чемпіона, забрав його титули і завоював статус абсолюта. Ф’юрі показав чудовий поєдинок, але не впорався. Так буває.

Проте реванш цікавив ту частину фанатів-організаторів, які мали й мають величезні гроші. Туркі Аль аш-Шейх бажав перемоги Тайсона Ф’юрі – це очевидно всім. Це не просто очевидно, він казав це прямим текстом. Йому потрібен був поєдинок проти Ентоні Джошуа за абсолютне чемпіонство, але всьому завадив Усик.

Звичайно, команда Ф’юрі лише підключилася до розкрутки та скористалася правом на реванш, яке було прописано у контракті. Тайсону, звичайно ж, потрібен цей поєдинок. Все просто. Це великі гроші. Це шанс все ж перемогти і забрати титули, нехай і не всі. І головне – це все ще шанс зробити поєдинок проти Ентоні Джошуа, який роками не може бути організованим.

В Усика було два варіанти – йти на пенсію чи погоджуватись на реванш. Фактично, ніхто не знає, як був прописаний контракт, тож, можливо, варіантів і не було, а Олександр просто був зобов’язаний битися вдруге. А можливо, й ні – бо сам український чемпіон каже, що бажає продовжувати виступати і такий варіант для нього цікавий.

Для реваншу Усик навіть відмовився від одного з титулів. Одразу після першого бою IBF заявила, що тепер абсолютним чемпіон має зустрітися з обов’язковим претендентом. Ним на той момент був британець Даніель Дюбуа.

Усик обирав між молодим суперником, якого він вже нокаутовував, який набрав після того хід, але принесе менше грошей. І реваншем проти не менш, а то й більш небезпечного візаві, який принесе більше коштів, і умови контракту на бій з яким можна буде офіційно закрити.

Дострокова перемога нокаутом

Нокаут у виконанні бою Усика? GGBET прогнозує дострокову перемогу чемпіона з коефіцієнтом 3.5. Бій обіцяє бути видовищним, тож тримай лінію боксу на GGBET!

Вибір очевидний для боксера, який планує продовжувати свої виступи і захищати пояси. Усик відмовився від поясу, який фактично між собою розіграли Даніель Дюбуа та Ентоні Джошуа. Перший став чемпіоном, нокаутувавши другого ще до середини поєдинку.

Тепер Усику протистоятиме і суперник, і бажання організаторів влаштувати мегафайт між Тайсоном Ф’юрі і Ентоні Джошуа, Даніелем Дюбуа або Володимиром Кличком. Українець з’явився в цьому списку через чутки, але Туркі Аль аш-Шейх вчепився в нього міцно і вже декілька разів заявив, що робитиме все, аби добитися шансу для Кличка.

А ще Туркі прямо каже, що хоче перемоги британця. На одному з промо Аль аш-Шейх прямо каже українцю, що «вони готові» і каже, що Усик ламає його плани, бо він хоче трилогію. Що тут ще додати?

Хто переможе?

Букмекери цього разу однозначні – фаворитом є Олександр Усик. Перед першою зустріччю ставили спочатку коефіцієнти на користь Ф’юрі, потім вирівнювали, і аж ближче до бою Олександр став фаворитом.

Цього разу все очевидно. На Олександра Усика можна поставити за 1.62, на Тайсона Ф’юрі – за 2.35.

Усик ще й є фаворитом через причину перемоги у першому поєдинку. Якщо він переміг один раз, може це зробити ще раз – все логічно. Проте перед реваншем багато запитань.

Є вони до Ф’юрі. Чи буде він щось змінювати? Наприклад, набирати або скидати вагу. Друге – навряд. Тайсон загалом не часто худне, та й це нелогічно. Він виглядав досить активним з попередньою вагою, а скинути ще – значить втратити ще у витривалості.

А от набрати може. Щоб спробувати зробити те, про що говорять усі довкола – піти вперед з важкими ударами і зачавити чемпіона.

Є вони до організаторів. Важко сказати, коли на турнірах в Ер-Ріяді були по-справжньому скандальні рішення суддів. Але у першій зустрічі Усик переміг лише розділеним рішенням суддів – один з бокових при наявному нокдауні все одно присудив перемогу Ф’юрі. Де гарантія, що з усім, що було сказано раніше про ставлення Туркі, Тайсону таки не віддадуть перемогу у рівному бою?

Є й до Усика. Чи може він стати кращим? Або зберегти той самий рівень боксу при новому плані. І чи зможе підлаштуватись до суперника, який, можливо, набере ще більше ваги і почне змішувати бокс із відвертою бійкою.

Дуже цікаво.

Опитування

Проголосувало 117
🥊 Спрогнозуйте, як завершиться бій між українцем Олександром Усиком та британцем Тайсоном Ф'юрі, який відбудеться увечері 21 грудня 2024 року в саудівському Ер-Ріяді

Перемога Усика за очками

48 голосів 41.03 %

Дострокова перемога Усика

31 голос 26.5 %

Дострокова перемога Ф'юрі

14 голосів 11.97 %

Нічия

12 голосів 10.26 %

Перемога Ф'юрі за очками

12 голосів 10.26 %

В опитуванні можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, увійдіть або зареєструйтеся.
Оцініть матеріал
(208)
Повідомити про помилку

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть

Налаштувати стрічку
Налаштуйте свою особисту стрічку новин

ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

Найкращий тренер у боксі виніс вердикт бою Усик – Вайлдер і обрав переможця
Бокс | 06 грудня 2025, 00:02 0
Найкращий тренер у боксі виніс вердикт бою Усик – Вайлдер і обрав переможця

Гарсія вважає, що Олександр здобуде перемогу

Забарний пропустить найближчий матч ПСЖ. Сафонов вийде у стартовому складі
Футбол | 06 грудня 2025, 12:27 12
Забарний пропустить найближчий матч ПСЖ. Сафонов вийде у стартовому складі

Захисник збірної України пропустить поєдинок чемпіонату Франції через хворобу

Коментарі 33
Введіть коментар
Ви не авторизовані
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Андрій Шевченко
Ставлю жопу пудрика на перемогу Фюрі
Sit Simurg
Всім потрібно, щоб Сашко завтра програв -- і цигану, і сауду Турки, і ще купі людей, телеканалів і тд  - всім треба гроші, які можливі за третій бій ...
Тільки Сашко з цим не згоден !
Лига
Санёк, сделай с Фьюри котлету  верим в победу наш чемпион
Saar
 Ут є два нюанси:
1. Коли хтось перемагає, то до бою-реваншу  майже не відбувається коригування в тактиці бою, бо це стає неочевидним, оскільки бій був переможним і та тактика спрацювала. А от у суперника, в даному випадку, Ф'юрі, є простір для коригування своїх дій і адаптація під дії суперника. Бо він програв. Були зроблені помилки. А помилки розумні люди виправляють. А що можна виправити , коли немає помилок!?Це стосується Усика, який  ездлганно провів перший бій.
В цьому у Ф'юрі тепер перевага.
2. Аперкорти Тайсона. В першому матчі він мало їх застосовував. Зато коли влучав, Усик відлітає і видно було,що йому боляче.
За оці нюанси я хвилююсь за сьогоднішній бій.
Бензар Євген
Усик то наше все. Обожнюю того чемпа!
8number
Всі якісь з одним негативом. Мабуть, за Мурзіка переживають. Один навіть сраку його проти Вусіка поставив….🫠
Якщо вже там і дійсно все вирішено, то нехай хоч по очкам без нокдаунів..
А так всім гарного настрою та перемоги українця !!!✊💪
Yevgeny Tkachenko
Не було варіанту в Усика йти на пенсію одразу після першого поєдинку адже був прописаний в контракті матчі-реванш за будь-якого результату в першому поєдинку а так можливо ще після першого поєдинку Усик повісив би перчатки на гвіздок 
LexХХХ
Якщо Усач не зіллє бій, то повинен перемагати за очками більш впевнено, ніж в першому бою.
Prozorlivecc
Усику нужна стратегия как у Дюбуа с первого раунда показать кто в ринге хозяин
Олег Мандрівник
Было 1,52. Уже снизили до 1,62
Мелочь, но непонятно
Zinch87
Головне щоб Дрейк на Усика не ставив)))
Ukraine
Звісно вболіватиму за інтереси України.
Але памʼятаю слова Усика - не називайте мене Олександр, а називайте Александр, і це під час війни. + інші закидання, включаючи інтереси кращого друга Ломаченко.
Тому щирість в душі двояка по відношенню до Олександра.
Втім, Тайсона потрібно наказати за його виходки
Alf Nemo
Кого закажуть шейхи 👳той і переможе.🤑
ALEJO K
Ого тут адміни ніжні мамкини царапки. Другий раз видаляють мій коментар, де пишу, що стаття ні про що, тільки води налили 🤣 Ще й взагалі всі мої коментарі потерли. 
leonovkherson
Поставил 4000 евро на победу Фьюри. Без сомнения усик ляжет в этом бою 
etorfine
Шкода, але Тайсон слабший.. Хотілося б щоб він наваляв узкоміровцю, але трусік у нас герой тепер