Яскраві перемоги українських хокеїстів та Калініної, нічия Шахтаря у Спліті

2884
0
iihf.com

Пропонуємо ознайомитись з добіркою головних новин та матеріалів на Sport.ua за неділю, 1 травня.

1. Шахтар вирвав нічию у благодійному матчі проти Хайдука. У гірників відзначилися Дмитро Топалов, Петро Стасюк та Андрій Борячук.

2. ЧС з хокею. Україна завершила турнір перемогою над Естонією. Команда фінішувала на 3-му місці.

3. Мугуруса переможена. Калініна вперше здолала суперницю з чільної десятки. Ангеліна впевнено вийшла до третього раунду престижного турніру в Мадриді.

4. Ярмоленко вийшов на 10 хвилин. Арсенал взяв три очки у грі проти Вест Хема. Завдяки перемозі каноніри повернули собі місце у топ-4, зоні Ліги чемпіонів.

5. Стівенсон переміг Вальдеса за очками та об'єднав чемпіонські пояси. Мексиканець Оскар Вальдес зазнав першої поразки в кар'єрі.

6. ЧС з хокею U-18. Україна фінішувала на другому місці. Італія не допомогла збірній України.

7. Давно Депай не забивав. Барселона переграла Мальорку і вийшла на 2-ге місце. Днем раніше мадридський «Реал» гарантував собі чемпіонський титул.

8. ФОТО. Два дні в автобусі. Збірна України розпочинає збір у Словенії. Перші представники національної збірної прибули до тренувального центру.

9. Мадрид. Радукану розгромила Костюк і вийшла на Калініну. Марта не змогла скласти конкуренції 11-й ракетці світу.

10. Розгром у Ризі. Визначено переможця Ліги чемпіонів з футзалу. У фіналі іспанська «Барса» обіграла всуху португальський «Спортінг».