Шахтар вирвав нічию у благодійному матчі проти Хайдука

У гірників відзначилися Дмитро Топалов, Петро Стасюк та Андрій Борячук

6938
7
ФК Шахтар Донецьк

1 травня донецький «Шахтар» провів благодійний матч із хорватським клубом «Хайдук» Спліт.

Чергова гра турне Shakhtar Global Tour for Peace in Ukraine відбулася в Хорватії.

На 6-й хвилині гри вінгер українського клубу Михайло Мудрик отримав травму ноги і був замінений.

Донецький клуб, поступаючись 0:2, зумів зрівняти рахунок зусиллями Дмитра Топалова та Петра Стасюка. Господарі поля забили ще раз, а нічию для гірників приніс Андрій Борячук на 90+1 хвилині. В результаті зафіксовано мирний результат матчу (3:3).

Усі кошти від реалізації квитків на матч та реклами будуть передані захисникам України, волонтерським організаціям, медикам, а також спрямовані на допомогу українським дітям, які постраждали від війни.